Zakázané Ovoce

Zakázané Ovoce (3)

31. srpna 2011 v 21:00 | LebenSphase

Prasknul jsem sebou na svojí postel a měl jsem šílenou chuť začít řvát. Byl jsem tak blízko od jejich rtů, od jejího těla. Mohl jsem se jí dotýkat, mohl jsem jí líbat. Konečně jsem mohl zažít jaký to je úžasný pocit mít jí pro sebe a konečně jsem si mohl splnit všechny své sny a ono se to muselo překazit. Proč vždycky právě mi nic nevychází? Otevřel jsem si okno, sedl jsem si na parapet a dál jsem si cigaretu. Myšlenkama jsem byl pořád u toho bazénu a přestavoval jsem si co všechno by se mohlo stát, kdyby nás nikdo nevyrušil. Spát jsem šel díky toho až ve dvě ráno. Měl jsem šílenou zlost a musel jsem na to pořád myslet. Taky jsem se sám sebe asi milionkrát zeptal ... Co se teďkom hlavou honí jí?
Na druhý den jsem byl jak tělo bez duše. Měl jsem ještě více podrážděnou náladu než včera večer. Hodil jsem na sebe triko a šel jsem se podívat do kuchyně v jakém stavu je lednička. Katka už seděla u stolu a jedna své oblíbené, čokoládové kuličky s mlékem. Zarazil jsem se. Jak se mám k ní chovat.
,,Dobré ráno," řekl jsem trošku odtažitě a už jsem se koukal do ledničky.
,,Ahoj," odpověděla mi a ani se na mě nepodívala. Nevěděl jsem co si mám vzít tak jsem si udělal akorát jenom kakao.
,,Jak ses vyspala?" snažil jsem se s ní navázat nějaký kontakt.
,,Nic moc, co ty?" pořád mi nevěnovala ani jeden pohled. Začínal jsem se cítit mizerně.
,,Škoda mluvit," řekl jsem.
,,Radek dneska slaví narozeniny a chce aby jsi přišla taky," řekl jsem pochvíli.
,,V kolik se mám začít chystat?" konečně se na mě podívala, ale její pohled mě akorát ještě více dorazil. Tolik bolestí v jejich očí jsem ještě v životě neviděl.
,,Stačí, když v pět vyrazíme," nebyl jsem schopný slov. Chtěl jsem přeskočit stůl a pevně jí obejmout a nepustit. Katka kývla a tiše odešla. Já jsem zůstal v kuchyni sám nad hrnkem kakaa a připadalo mi jakobych se hroutil.
Čas se vlekl pomalu, tak jsem si zahral hru na počítači a pak jsem se začal pomalu a jistě chystat. Když jsem se právě sprchoval, začal jsem si opětovně promítat co se dělo včera večer. Co bych za to dál kdybych měl možnost zase se jí tak dotýkat. Měl jsem zavřené oči a přestavoval jsem si jak jí líbám. V koupelně jsem stravil minimálně hodinu a pak jsem se konečně převlíknul. Když se blížílo pět hodin, šel jsem si sednout do obyvacího pokoje a čekal jsem na Katku
Pohled dívky: Stála jsem před zrcadlem a dívala jsem se na sebe jak vypadám. Měla jsem červené tílko a černé kraťásky, boty jako obvykle jsem měla conversky a vlasy jsem měla zase natupírované. Ještě jsem se natáhla pro voňavku Playboy a pečlivě jsem se s ní nastříkala. Když jsem byla odhodlaná už jít do obýváku, vzala jsem si kabelku s potřebnými věcmi a odešla jsem z pokoje. Šla jsem pomalu chodbou a zastavila jsem se na schodech. Radim už tam seděl a byl stejně neodolatelný jako vždycky. Pořádně jsem se nadechla a přišla jsem k němu.
,,Můžeme vyrazit," řekla jsem mu. Všimla jsem si jak si mě prohlíží. Pak vstanul a šli jsme. Cesta nám trvala asi půl hodiny než jsme dojeli k Radkovi a celou cestu mezi námi neproběhlo ani jedno slovo. Teprve před barákem od Radka se rozhodl Radim mluvit.
,,Počkej, než půjdeme dovnitř musím ti něco říct. nebo spíš se tě na něco zeptat," řekl Radim. Otočila jsem se na něho a pohlédla jsem mu do očí.
,,Lituješ toho co se včera stalo a ještě mohlo i stát," zeptal se mě.
,,Ne," řekla jsem mu narovinu a šla jsem už dovnitř.

Pokračování příště ...

Zakázané Ovoce (2)

13. srpna 2011 v 16:20 | LebenSphase
  • Docela příjemně mě překvapilo že se vám líbí i tahle povídka protože příběh kde je pohled jak z chlapcové strany, tak i z dívčí píšu poprvé v životě a sama moc dobře vím, že právě první díl jsem odflákla. :) Tak doufám že vás nezklamu. Příjemné čtení :)

Zakázané Ovoce (1)

12. srpna 2011 v 15:20 | LebenSphase
Pohled Chlapce: Je to už půl roku co jsi moje mamka našla nového přítele a rozhodla se sním bydlet. Protože jeho luxsní dvou patrový barák se zahradou a bazénem měl větší hodnotu než náš čtyř pokojovi byt, nastěhovali jsme se my k němu. Všechno bylo v pohodě. Nevadilo mi, že do školy musím vstávat o hodinu dříve a že už jsem neměl moc času na svý kámoše a musel jsem se více zaměřit na školu, větší problém byl, že přítel od mamky měl 16ti letou dceru. Když mi to mamka řekla, byl jsem rád. Vždycky jsem si přál mít mladšího sourozence, abych ho mohl ochraňovat a být pro něho dobrým vzorem a v nejhorších chvílích se postavit za něho. Byla jenom o dva roky mladší než já á já jsem věřil, že si spolu budeme rozumnět.
 
 

Reklama