Hey pocem beybe

Hey pocem bejbe (3)

29. srpna 2011 v 15:11 | LebenSphase

Ta hodina jak naschvál ubíhala velmi pomalu. Za tu hodinu jsem si v hlavě stihl promítnout všechny krásné chvíle s Nikolou a to mě dostalo ke dnu ještě víc než jsem byl. Nevím kdy jsem naposledy brečel, vlastně si nepamatuji, že bych někdy brečel. Už od malého dítěte jsem byl velmi silné dítě, ale před slzami kvůli zlomenému srdci se utect nedá ...

Hey pocem bejbe (2)

16. srpna 2011 v 16:20 | LebenSphase

Ráno mě probudilo vyzvánění mobilu. Myslel jsem, že to je moje matka, ale jediný kdo by mohl mít takovou výdrž je Nikola a taky, že to byla ona. Miluju jí, ale někdy mi připadá jako dost velká stíhačka a mě to štve. Proto jsem si vypl celý mobil, otočil jsem se na bok a dokud by někdo neklepal na dveře jak do chlíva spál bych ještě dál. Celý rozespalý a jenom v trenkách jsem otevřel dveře. Ani jsem se pořádně nenadechnul a přiletěla mi facka. Byla to Nikola, v očích měla nenávist a jak nějaká královna se vecpala do bytu a šla do mého pokoje. Když jsem se z tohodle šoku vzpamatoval šel jsem za ní. Seděla na mé posteli a plakala. Moje zlost byla náhle někde za Ostravou. Sedl jsem si k ní a opatrně jsem jí objal.
,,Co se to s námi děje?" Zeptal jsem se tiše a stekla mi slza po tváři.
,,S námi? Co se to děje s tebou?" Postavila se Nikola a začala po mě řvát.
,,Vůbec si mě nevšímáš, zajímá tě jenom tvůj rap a to zasrané hulení. Já jsem ti naprosto volná. Tak mi laskavě teď, hned do očí řekni proč semnou vůbec ztráciš čas?" S bolestí u srdce jsem se na ní podíval.
,,Protože tě miluju," šeptnul jsem a hlas se mi zlomil.
,,Ty nemiluješ nikoho Libore," řekla mi narovinu a podívala se ven z okna.
,,Víš, už nejsi takový supr kluk jako nazačátku. Dnešním dnem ti chci dát konec," v sekundě jsem stál u ní a ze zadu jsem jí objal. Přes proud svých slz jsem pořádně ani neviděl, ale byl jsem si jistý tím, že jí nechci ztratit.
,,Nikol nedělejto," začal jsem jí prosit. Odžduchla mě od sebe jakobych byl někdo cizí a nenávistně se podívala na mě.
,,Miluju tě Libore, ale za náš zničený vztah můžeš ty," položila na stůl řetízek co jsem jí kdysi daroval k našému výroči a odešla. Můj jediný smysl života odešel jako temný stín a já jsem zůstal sám ...
Každý má na rozchod jiné reakce: Někdo jde do baru, kde se schlastá jak největší hovado na světě, někdo si koupí pakl cigaret, někdo si ublíží a nebo se přímo zabije a já? Já se musím jít zhulit. Proto jsem vytočil číslo od svého kámoše Radima a domluvil se s ním o hodinu později pod mostem.

Pokračování příště ...

Hey pocem bejbe (1)

12. srpna 2011 v 15:30 | LebenSphase
Rap, hulení, sex a Nikola. Moje každodenní aktivita, součást života. Tak už to je půl roku a další půl rok zřejmě bude. Jmenuju se Libor, ale všichni mě znají pod přezdívkou Frezz. Už od svých 13ti let rapuju. Mé texty? Co na srdci to na jazyku, s ničím se neštvu. Neřeším ani haters, kteří mě za rohem pomlouvají, ale když mě potkají, tak nejsou schopni se mi podívat do oči. Jsem pánem svého rapu a ti co na mě kašlou, mám tak někde.
 
 

Reklama