Je t'aime (9)

2. prosince 2011 v 19:38 | LebenSphase |  Je t'aime

Nasedla jsem si do limuzíny a Johhny si přisedl vedle mě. Katka se posadila na mě a vytáhla si notebook. Asi šla napsat mamce email. Petra listovala v papířech. Nevím jestli z toho dnešního focení a rozhovorů jsem byla nervozní více já nebo ona. Limuzína se s námi rozjela a mě začalo šílene bušet srdce. První focení mimo Českou Republikou a ještě k tomu u toho bude moje velká láska Johhny. Johnny mě chytl za ruku ..

,,Jsi nervozní?" zeptál se mě.
,,Ne, když jsi mi na blízku," šeptla jsem. Johhny se ke mně trochu nahl a líbnul mě na krk. Mé tělo se celé zachvělo. V duchu jsem ho prosila ať to zopakuje.
,, v Quartier Libre už dělali rozhovory s hodně modelkami, různého věků a z různých části tohodle světa, ale ty si z nich nejkrášnější," pošeptal mi a pohladil mě po zádech.
,,Nepřeháněj," šeptla jsem mu a zaroveň se mi tajil dech.
,,Nepřeháním. Kdyby jsme tu byli sami tak ti hneddokážu, že opravdu nepřeháním," podívala jsem se na něho s otazníky v očích.
,,Jo? a Jak?" Johnny si mě změřil pohledem.
,,Máš na sobě dost oblečení," Ztuhla jsem na místě. Jen jak to dořekl tak mě polilo zas to zvláštní horko.
,,To snad vadí?" Johhny dal svojí ruku na záda a zajel mi pod tričko. Zavřela jsem oči. Byl to perfektní pocit. Vzbuzoval ve mně zrušení a nesnesitelnou touhu po Johnnym. Johhny se dotkl konečky prstů okraje mý podprsenky.
,,Tohle mi vadí nejvíc," řekl a provokativně me jemně kousl do krku. Musela jsem se až otřást díky pocitů, který mnou projel. Johnny rychle dál ruku pryč a pohladil mě po vlasech
,,Budu už zticha nebo se mi tu ještě vzrušíš a nebudeš schopná odpovídat na otázky. Všem večer tohle téma pořádně prodiskutujem," usmál se na mě a za celou cestu už ani jednou nepromluvil.

Limuzína zastavila.
,,Připravená?" podívala se na mě Petra. Kývla jsem na ní že jo, i když jsem si nebyla jistá. Gilbert otevřel dveře a já jsem vystoupila.
,,Buď v pohodě, odpovídej na to co chceš a jak to cítiš na srdci," radila mi Katka. Petra šli s Johnnym za nějakým týpkem a my s Katkou jsme zůstali stát.
,,Co jste si to pořád s Johnnym šuškali?" Nahla se ke mně Katka, ale přitom nespustila oči z těch třech.
,,Všimla sis," usmála jsem se a podívala jsem se na Johnnyho. Vedle něho jsem se cítila jako žena a ne nějaká mladá modelka, které není ani 18.
,,Samé tajnosti," mrkla jsem na svojí nejlepší kamarádku. Petra nám dala gesto aby jsme šli za ní. Pořádně jsem se ještě nadechla a vstoupila jsem do redakce.

To nejhorší mám myslím zasebou. Prošla jsem přes růzmé lidi, kteří tu pracují. Vydržela jsem jejich pohledy. Seznámila jsem se s fotografem, který mě bude fotit. A se straší ženou, která bude semnou dělat rozhovor. Teď jsem seděla naproti zrcadla, samá v jedný malé místnosti a dívala jsem na sebe. Přemýšlela jsem nadtím co všechnu řeknu v rozhovoru a měla jsem strach, že něco pokazím. Z mého přemyšlení mě vyvrhlo zaklepaní na dveře.
,,Dále," řekla jsem a upravila jsem si vlasy. Do místnosti vešel Johnny.
,,Jsi tady sama?" Zeptal se mě. Kývla jsem a usmála jsem se na něho. Johnny zavřel zasebou dveře a zamkl.
,,Jsi nervozní?" chtěla jsem říct, že ne ale mám začít vztah s tak úžasným mužem lhaním? Řekla jsem mu všechny své pocity co byli uvnitř mě a Johnny mě mezitím masíroval za krkem což mě velmi uvolnilo.
,,Potřebuješ se uvolnit, jinak budeš na fotkách ztuhlá a v rozhovoru nebudeš svá," otočila jsem se na Johnnyho a v očích jsem měla zoufalost.
,,Jak to mám ale udělat?" Johnny mě přestal masírovat, hodil na mě pohled jakože přemýšlí a postavil se naproti mě.
,,No o jedné věci bych tu věděl, ale nevím jestli bys v téhle chvílí na tohle přistoupila," šibálsky se na mě usmál.
,,A co to je?" zeptala jsem se ho a bála jsem se odpovědi.
,,To nejde říct, musím ti to ukázat," mrkl na mě Johnny. Věděla jsem, že mu můžu věřit.
,,Tak dobře," řekla jsem a nadechla se.
,,Tak se postav," vyhukaně jsem se na něho dívala, ale udělala jsem to. Johnny mě chytl kolem pasu a začal se semnou vášnivě líbat. Opřel mě o zeď a líbal se semnou.
,,To je ono?" řekla jsem jak jsem se probrala z toho tranzu.
,,Tohle byl jenom začátek," pošeptal mi a rukou mi zajel dolů ke kalhotům. Rozepnul mi knoflík a zip a znova se podíval na mě.
,,Myslel jsem si, že se budeš bránit," usmál se. Já jsem byla jak v tranzu. Nebyla jsem schopná žádného slova, žádného pobytu. Johnny mi sundal kalhoty a přes kalhotky mi dal pusu moí kamarádce. Zdychla jsem a křečovitě jsem se držela stěny. Johnny mi sundal i kalhotky a pustil se do parádní francouzské, jazykové shov ...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 2. prosince 2011 v 19:42 | Reagovat

JÁ TO CHCI ZAŽÍT! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama