Je t'aime (17)

23. prosince 2011 v 21:16 | LebenSphase |  Je t'aime

Johnny usnul jako první. Vypla jsem notebook a pootevřela jsem okno, protože bylo vedro. Lehla jsem si k Johnnymu a dívala se na něho. Byl tak sladký jak spal. Hladila jsem ho po tváří a přemýšlela jsem nadtím jakouo mám vlastně kliku, že je můj, že se milujeme. Čím dál víc jsem začínala věřit, že k sobě patříme, že jsme k sobě souzení. Dala jsem mu pusu na tvář a chtěla jsem jít už spát, jenže kdykoliv když jsem zavřela oči tak jsem si vybavila co se odehrálo dneska ve sprše a bylo mi fakt líto, že jsem to Johnnymu nijak nevynahradila.

Jenže pak mě něco napadlo. Netušila jsem sice jestli to výjde, potřebovala jsem totíž aby se jeho kámoš postavil, ale nevěděla jsem jestli to výjde když Johnny spí. Jenže jak jinak zjistit než to zkusit? Rozdráždila jsem nejdřív sebe, až jsem byla dostatečně vlhká otočila jsem se na Johnny a položila mu ruku na jeho trenky. Začala jsem ho pomalu a jemně hladit. Aby to cítil jeho kamarád, ale zas tak aby to neprobudilo Johnnyho. A bingo. Cítila jsem jak mu to rozkroku hezky tvrdne. Sundala jsem si kalhotky a triko a opatrně jsem odkryla peřinu. Vytáhla jsem z trenek jeho kamaráda a posadila se přímo na něho. První jsem jela pomalu a pak jsem zrychlovala a zrychlovala. Johnny začal ze spaní vzdychat a pak se probudil. Podíval se na mě a sladce se usmál.
,,Není to sen...," šeptl mezi vzdechy. Jako důkaz že to není fakt sen jsem ještě zrychlila a vášnivě jsem ho políbila. Johnny se převalil na mě a vše vzal do svých rukou. Hrál si s mejma bradavkama a kousal mě do rtů. Já jsem ho jemně škrábala do zad. Při našem vyvrcholení jsme oba řvali na cele kolo. Johnny si mi lehl na břicho a jemně me škrabkal.
,,Miluji tě," řekl mi a podíval se mi do očí.
,,To já miluji tebe," pípla jsem a už ani nevim jak, oba dva jsme usli.

Ráno si mě volala Petra k sobě.
,,Článek s časopisem už vyšel a mají o tebe velký zájem, chtějí aby si na přehlídce předvedla limitovanou edici od jedné opravdu dobré navrhářky, kdybych ti teďkom řekla její jméno tak asi spadneš," začala se Petra smát a já s ní.
,,Takže pokud máš o to zájem tady to podepiš," podala mi papír. Věděla jsem, že Petra by mi netajilo něo s čím bych pak nebyla spokojená tak jsem to podepsala.
,,A tady už nám poslali dokumenty ohledně těch aktů," podala mi další papíry a ukázala mi kde je mám podepsat.
,,Lucy?" zastavila mě ještě při odchodu.
,,Ano?"
,,Co máš s Johnnym?" mlčela jsem .. nevěděla jsem jí co jí mám na to říct.
,,Lucy mi nemusíš lhát. Už dávno vím, že je to tvůj idol a taky nejsem slepá, vidím jak se na sebe dívate," usmála se a pohladila mě po vlasech.
,,Milujem se...," šeptla jsem.
,,Mi to nevadí, právě naopak vám dvou bych to přála, ale davej si bacha na Vanessu. Stále chce Johnny zpátky. Vím jaké mi dělala peklo a to jsem jenom jeho kamarádka," Věděla jsem, že to ohledně Vanessy nebude lehké ale také vím že se Johnny nevzdám.
,,Budu si na ní dávat bacha," ujístila jsem Petru a šla jsem do svého pokoje ... No, měla jsem to v plánu ale změnila jsem směr a šla jsem za svojí nejlepší kamarádkou.

Katka byla ještě v pyžamu jak mi otevřela. Dneska se ani nešla nasnídat do restaurace, protože jak jsem vešla do pokoje měla jídlo na posteli.
,,Dneska jíš tady?" zeptala jsem se jí a ukradla jsem jí z misky jednu jahodu.
,,Ano. Pablo má volno, takže by nebylo na koho se dívat," usmála se, sedla si do postele a pustila se do jídla. Najedla jsem se s ní, protože jsem sama měla hlad jak vlk a Katka mi i nabídla ať si vezmu.
,,Petra mě varovala před Vanessou," řekla jsem po chvíli, když jsme už dojídali zbytky.
,,Vanessa se ho jen tak nechce vzát že?" uhádla Katka a mě se do očí hrnuly slzy. Věděla jsem nebo jsem aspoň věřila tomu, že by mě Johnny neopustil ale nějaká nejistota tam byla .. Ta nejistota se hned ale rozplynula jak jsem došla do svého pokoje.

,,Jak ses dostal dovnitř?" Naprosto jsem úžásla jak jsem viděla Johnnyho jak leží v mé posteli. Zamával klíčí a mě bylo hned jasné, že jsem si u něho musela nechat klíče. Šla jsem k němu blíž. Johnny mi podal ruku, pevně jsem ho chytla a to bylo asi to na co Johnny čekal. Strhnul mě na sebe a začal mě líbat.
,,Mám pro tebe menší prosbu," řekl Johnny mezi polibky.
,,jakou?" zeptala jsem se ho a podívala jsem se do těch jeho krásných očí.
,,Chci aby sis sbalila věcí na dva dny. Zítra si spolu vyjedeme na menší výlet," řekl mi Johnny a zaplavil mě dalšími nádhernými polibky.
,,A kam?" ptala jsem se ho.
,,To je překvapení lásko," pošeptal mi.
,,Jediné co ti řeknu je, že poplujeme mojí jachtou," řekl mi Johnny a pohladil mě po vlasech. Byla jsem nerozní, natěšená a zároveň i zvědavá. Johnny mi pomohl sbalit opravdu jen pár důležitých věcí a do večera jsme se nehli z postele. Užívali jsme si jen sebe a svý vášně ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 23. prosince 2011 v 21:21 | Reagovat

já chci na jeho jachtu :( a chci další díl!♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama