Je t'aime (16)

7. prosince 2011 v 19:49 | LebenSphase |  Je t'aime

Dveře se otevřely a my s úsměvem jsme vyšli. U výtahu stál výtahař a recepční a měli hrůzu v očích.
,,Pane Deppe moc se omlouváme tohle se nám stalo poprvé aby se nám sekl výtah," omlouvala se ta pání.
,,Nevadí, tolik srandy jsem nezažil jak před chvílí," usmál se Johnny, chytl mě za ruku a šli jsme zpátky do bazénu.


Večer Johnny dal děti do postele a počkal až usnou. Já jsem se šla mezitím projít s Katkou po zahradě.
,,Tak co říkáš na Pabla?" vyzvídala Katka a kouřila cigaretu.
,,Je to fakt úžasný kluk a taky krásný, myslim si, že líp sis nemohla vybrat," řekla jsem popravdě a na Katce šlo poznat, že jí to moc potěšilo.
,,A co Petra? Co vlastně po vás chtěla?"
,,No....," sekla jsem a nakonec jsem řekla za jakým účelem jsem to vlastně řekla a povyprávěla jsem jí všechno co se odehrálo ve výtahu. Katka se na mě dívala s otevřenou pusou.
,,Nestává se z tebe poslední dobou nějaká nymfa?" dělala si Katka ze mě srandu a smála se na celé kolo. Johnny mi pak napsal smsku, že bude za pět minut u mě. Rozloučila jsem se s Katkou a rychle jsem pádila zpátky do pokoje. S Johnnym jsme ten den už nic nedělali. Jenom jsme se dívali na skrytou vášeň a mazlili se.

Ráno jsem se probouzela za zvláštních ale velice krásných podmínek. Děti od Johnnyho totíž už jeli domů a přišli se semnou rozloučit. Radostně skočili do mé postele a začali se semnou objímat. Byla jsem sice ještě tak na půl rozespalá, ale také jsme se chtěla s něma pořádně rozloučit.
,,To je pro tebe," řekla Lily anglicky a podala mi obrázek na kterým jsem byla já, Johnny, Lily a Jack na tobogánu. Dost mě to dojalo. V jedné chvílí jsem cítila slzy v očích. Pevně jsem stiskla Lily a dala jsem jí pusu na tvář.
,,Vanessa si je vyzvedne v 10 na letišti, potom tu zatebou příjdu jo?" usmál se na mě Johnny a dal mi pusu.
,,Vem si nahrádní klíče co mi dali na recepci, kdybych tu náhodou nebyla," usmála jsem se na něho a ukázala jsem Johnnymu kde jsem je dala a odešel - odešli ...

Neměla jsem dneska nějak extra náladu na lidi tak jsem zavolala na recepci, obědnala jsem si co chci k snídání a do deseti minut mi hotelová služba přinesla to co moje chuť a můj žaludek potřebovali. Pustila jsem si další díl serialu a pustila se do jídla. Taky jsem si pak dala cigaretu. Nevím co se to semnou děje, ale zmocil se mě pocit že potřebuji dávku nikotinu. Seděla jsem na balkoně, kouřila a jen tak popíjela čistou vodu. Když jsem prošla kolem zrcadla pomyslela jsem si, že bych už mohla udělat ze sebe člověka. Šla jsem do koupelny a umyla jsem si rychle zuby. Pak jsem se svlíkla a přemýšlela jsem jestli si mám dát vanu nebo sprchu. Neměla jsem ale náladu na nějaké čvachtání, tak jsem vlezla do sprchy, zavřela zasebou dveře a pustila jsem na sebe proud vody. Jako obvykle jsem si začala zpívat. Zpívala jsme si svojí oblíbenou písničku od Kate Winslet What If. Měla jsem zařvené oči a mydlila jsem si vlasy. Zpívala jsem tak nahlas, že jsem nezaregistrovala, že se Johnny už vrátil, že se svlíkl, a že vlezl zamnou do sprchy ..

Přestala jsem zpívat a otevřela jsem oči ve chvílí, když mi dal Johnny ruky kolem mého břicha a políbil mě na krk.
,,Jé lasko ty už jsi tady?" Byla jsem ráda, že už ho mám konečně zase u sebe.
,,jsem kočičko," řekl, vzal oříškové mýdlo a začal mi mýt záda.
,,Byli jsme od sebe dvě hodiny a ty jsi mi už strašně chyběla," řekl Johnny a já jsem se pro sebe spokojeně usmál.
,,Taky jsi mi chyběl. Jsem ráda, že jsme na tom oba dva stejně," řekla jsem a užívala jsem si jak mi Johnny myje záda. Nabral si další hrstku mýdla do ruky a začal mi mýt bříško i prsa. Tam dole jsem začínala zase cítit ten zvláštní pocit. Pocit který přímo řve za mě, že toužím po Johnnym. Johnny si zase namydlil ruce, sehnul se a najel mi na nohy. Umýval mi lýtka, stehna a pomalu jsem dostával nahoru. Ruce jsem měla položené na kachličkách a oči zavřené. Jemně se mě dotýkal a projížděl mé nohy i svými rty. Pak zajel už více nahoru a jen tak se jemně dotkl jazykem mého poštěvačku. Zhluboka jsem se nadechla. Po celým těle mi projel tak zvláštní a krásný pocit. Johnny mi roztáhl o trošku víc nohy. Teď jsem si připadala jak ti vězni, co mají pouta na ruce, jsou opření o policejní auto a nohy mají roztáhle. Až na to, že já jsem neměla pouta, vypadala jsem úplně stejně. Johnny si sedl pode mě a začal si hrát s mojí kamarádkou. Hladil jí rukou a kmítal jazykem sem a tam. Potichu jsme začala vzdychat. Johnny mě hladil na kolenou a sjížděl zpátky na stehna. Sem tam zajel i jazykem k mému pupíku. Když mi saje vnitřní strany stehen mám pocit že vybouchnu. Nakonec Johnny do mě strčí jeden prst ... pak i druhý .... a když se v mém vnitřku objeví i třetí prst řvu na celé kolo jak nějaká pornoherečka. Johnny pohybuje s prstama dovnitř a ven a každým jeho pohybem se zvýšuje moje slast. Johnny má ve mně zabořené tři prsty, jazykem kmitá přes můj poštěváček a šíleně zrychluje. Když po těch úžasných minutách jsem se dočkala vyvrcholení, tak mě Johnny jemně kousal do poštěváčku. Chtěla jsem to Johnnymu vynahradit a taky si s ním pohrát, jenže byla jsem naprosto vyčerpaná a z tohodle budu v tranzu ještě dost. Johnny se pak ještě umyl a společně jsme spolu zalezli do postele.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama