Je t'aime (15)

6. prosince 2011 v 21:47 | LebenSphase |  Je t'aime

Na bazén jsme šli hned po snídái. Pablo slíbil Katce, že jak skončí tak se k nám přidá. Aby jsme neměli vyšší pozornost Johnny zamluvil krytý bazén v hotelu na celý den je pro nás. Protože je VIP osoba, tak s tím nebyl problem a ještě jsme jako bonus měli na celý den jídlo zdarma.

Po snídani jsem teda rychle pádila do pokoje. 5ekla jsem si, že je zbytečné si brát opalovací krém, když budeme v krytém bazénu, ale i tak jsem se nakonec radši namazala a krém sebou sbalila. Vzala jsem si svoje barevný plavky, vlasy jsem si zčesala do drdolku a mohla jsem vyrazit. Jak jsem vyšla z pokoje střetla jsem se s Katkou.
,,Pomůžu Johnnymu s Lily s Jackem abyste měli i nějakou chvílku pro sebe," usmála se na mě a zamkla svůj pobyt.
,,To nemusíš. Právě naopak už se těším jak si s něma poblbnu ve vodě. Jsou to úžasné děti že?" rozplývala jsem se nad andílky od mého miláčka. Katka jenom přikyvovala a šli jsme směrem k výtahu.
U bazénu bylo hodně atrakcí. Bylo tam několik tobogánů i malých skluzavek. Byla tam i jedna čast bazénu kde se dáli pustit falešné vlny. Byla tam i vířivka a spoustu dalších úžasných věcí. Na Lily a Jackovi šlo poznat, že neví kde mají jako první skočit, ale nakonec vyhrál tobogán. Všichni jsme řádili jak by nám bylo tak pět roků, ale důležité bylo, že jsme si to užívali.

Odpoledne přišel opravdu za Katkou Pablo. Konečně jsem ho mohla více poznat a musela jsem uznat, že je to fakt úžasnej kluk. Katka s Pablem vzali Lily a Jacka a šli s ními do vířivky. Já zůstala na lehátku, popíjela jsem mojito a pozorovala jsem Johnnyho jak plave. Vzrušovalo mě jeho tělo mokré, vypadal tak mužsky, sexy. Byl prostě k nakousnutí. Pozorovala jsem ho a jemně jsem se kousla do rtu. Nepoznávala jsem sama sebe co se děje, ale kdykoliv jsem ho viděla, nebo se mě dotkl, nebo políbil, měla jsem chuť jenom na jedno .... Pořádně si ho vychutnat. Johny si všiml jak ho pozoruji a ukázal mi ať jdu za ním do bazénu. Ještě jednou jsem se napila mojita a skočila jsem parádní šipku a doplavala jsem přímo k němu. Johnny mě vzal do náruče a pomalu se semnou ve vodě otáčel.
,,Copak mě pořád provokuješ?" zeptal se mě i když na jeho očích šlo poznat, že moc dobře zná odpověď.
,,Jsi nádherný, nejde si tě nevšímnout," řekla jsem a Johnny mě vášnivě políbil. Dali jsme pár koloček kolem bazénu a nachvílku jsme se sekli u okraje bazénu. Katka s Pablem a s dětmi byli až na konci bazénu a ještě k tomu za tobogánem, takže nás neviděli. Johnny se ke mně přiblížil a začal mě jemně líbat a pak čím dál víc zrychloval. Ruky jsem mu dala kolem jeho krku a užívala si tyhle chvíle. Provokativně jsem ho kousala do rtů a on mě zas do jazyku. Pak mi pomalu rozvasal šňůrku kolem krku od plavek. Byla mi zima, takže mi stály bradavky. Johnnymu se to samozřejmě líbilo a hned toho využilo a špičkou se dotkl mé bradavky. Ikdyž jsem byla nervozní aby něco neviděla Katka a hlavně děti, tak jsem i tak nakonec podlehla tomu jeho dráždění a zavřela jsem oči. Johnny mě líbal na prsou. Byl tak sladký, když si hrál s mýma prsama, ještě k tomu když měl zavřené oči. Hladila jsem ho po jeho břichu. Miluju ty jeho svaly. Začala jsem ho líbat na krku a jemně jsem ho kousala.Johnny mě hladil po celým těle a zajížděl i dolů, ale jenom na plavky. Byla jsem tak moc nadržená, tak jsem ho začala taky dráždit. Líbali jsme se, hladili se po celým těle ale nic víc.

Když pak už děti byli s Johnnym a já zase u lehátka s mojitem přehrávala jsem si asi padesákrat dokolečka co se před chvílí odehrálo a nakonec jsem si řekla, že to bylo dokonce zajímavější a vzrušující než samotný sex. Jenže byla jsem pořád nadržená a když jsem pozorovala Johnnyho ve vodě, tak jsem se přistihla jak se jemně a pomalu hladím na dekoltu. Chtěla jsem ho překvapit, sexuálně tak jak on to vždycky dělá mi.

Šla jsem za Katkou a Pablem a vymyslela jsem si, že mě a Johnnyho chce Petra jestli by nachvílku nepohlídali děti. Souhlasili s tím a Johnny mi na to taky skočil. Dali jsme přes sebe jenom župany, protože jsme věděli že se tu vratíme a šli jsme do výtahu. Nastoupili jsme do výtahu.
,,Zajímá mě co po nás Petra chce," řekl Johnny.
,,Já něco málo vím" začala jsem pomalu svojí hru. Johnny se opětovně chytl a už ho zajímalo co se děje. Já jsem jenom pšila, stopla jsem výtah a přišla jsem k němu. Sundala jsem mu župan i plavky. Šlo poznat, že je stejně naladěný jako já protože mu stál.
,,Tohle se děje," pošeptala jsem mu a začala jsem mu ho kouřit. Nejdřív pomalu a pak jsem zrychlovala a snažila jsem se co nejvíc aby to šlo dolů. Když to na Johnnyho přišlo, tak to schytal květináč. V duchu jsem si sice už od začátku říkala proč mají ve výtahu květiny ale v tuhle chvílí jsme byla za to vděčná. Johnny jak se vzpamatoval z tranzu ze svého orgasmu, se vrhnul na mě. Jemně mě položil na zem a přikrčil mé nohy. Začal mě jako obvykle nejdřivě dráždit na poštěvačku a pak mě jazykem projížděl celou. Znovu přidal i prsty. Chtělo se mi šíleně řvát, ale nemohla jsem, stále jsme byli ve výtahu. Tak jsem si vzala ruku od Johnnyho a jemně jsem ho kousala do zápěstí a olizovala jeho prsty. Když jsem se vzpamatovala zase já z tranzu, postavila jsem se a opřela jsem se o zrcadlo. Myslela jsem, že už výtah rozjedem, ale Johnny měl ještě semnou plány ...

Položil své ruce na zrcadlo u moji hlavy, takže jsem nemohla ani kám utéct, ale stejně bych ani nikam neutíkala a začal mě zase líbat. Omotala jsem své nohy kolem jeho pasu a Johnny do mě vnikl. Zády jsem se třela o zrcadlo ,ale mi to nevadilo. Právě naopak mě to dost zrušovalo. Johnny mě líbal na prsou a já jsme mu škrábala záda až na nich měl rýhy. Sem tam mě plácnul i po zadku což na mě působilo ještě dráždivěji. V té chvílí to bylo také poprvé co se Johnny do mě vystříkal ale mi to nevadilo, protože beru antikoncepci. Vyčerpaně jsme se sesunuli na zém a objali jsme se. Výtah se potom zase rozjel, museli si všimnout, že nejede. S Johnnym jsme si rychle oblékli plavky a župany a těsně než se otevřely dveře jsme se vášnivě políbili ....

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama