Je t'aime (14)

5. prosince 2011 v 19:19 | LebenSphase |  Je t'aime

Johnny chtěl dětem splnit vše co jím na očich viděl. Takže náš stůl byl pak celý plný. Měli jsme samé hranolky, kuřecí křidýlka, hamburgery. Všichni čtyři jsme si dali Colu a vesele se bavili. Lily a Jack neuměli moc dobře anglicky, tak Johnny nám všechno překládal.

,,Víš v čem je výhoda, že nerozumí angličtině?" ptál se mě Johnny.
,,Nevím," usmála jsem a vzala jsem si hranolku.
,,Že ti můžu říkat, jak jsi dokonalá, nádherná, nejlepší, jenom moje, že tě moc miluji a chci být co s tebou nejdýl, že miluji když se spolu milujem, miluji tvoje rty, doteky, vůni a oni tomu ani nerozumí," usmál se na mě Johnny a dal mi pusu na rty.
,,Ale tomuhle si myslím rozumí až moc dobře," mrkla jsem na Johnnyho a dojedla jsem svojí porci.

Vráceli jsme se až v deset hodin večer a děti usínali v limuzíně.
,,Uložím je do postele a příjdu zatebou do pokoje jo?" usmál se na mě a hladil Lily po vlasech.
,,Ty je chceš nechat samotné?"
,,Nejsou zas tak malé aby měli strach a hlavně budou spolu." mrkl na mě Johnny. Pomohla jsem mu je dát do postele, vyzuli jsme boty, upravili jím peřinu a záhlavky a mohli spát.
,,Převleču se a další a hned za tebou příjdu jo?" řekl Johnny a políbil mě na rty. Jakmile se zamnou zabouchli dveře od pokoje, rozběhla jsem se a do minuty jsem byla v pokoji. Zapálila jsem vonné tyčinky, zadělala žaluzie a pootevřela okno aby nám nebylo vedro, pustila jsme romantickou hudbu a šla se ještě upravit. Johnny do deseti minut mi klepal na dveře. Otevřela jsem mu jenom v županu a ve spodním prádle. Johnny držel v ruce víno a dvě skleničky a sám byl v županu.
,,Vidím, že jsme oba dva stejně na večer naladění," zavřel dveře zasebou a šel zamnou. Na to víno nakonec nedošlo, protože jakmile jsme si lehli do postele Johnny mi svlíknul župan a líbal mě na krku, na prsou, na bříšku, jazykem objížděl okraje mych kalhotek. Byla jsem z něho jako obvykle hotová. Vášnivě jsme se spolu líbali a já jsem mu svlíkla také župan. Líbala jsem na břichu a rukou zajížděla pod trenky. Johnny mě převalil na postel a rozepnul mi podprsenku. Jemně jazykem kroužil kolem mých bradavek a jemně mě do nich i kousal. Měla jsem zavřené oči a na sto procent jsem si užívala tenhle pocit. Johnny mi cucal bradavky jak nějaké malé miminko a rukou mi zajel pod tanga a začal mě dráždit. První pomalu a pak začal zrychlovat. Když viděl, že jsem z něho naprosto hotová, sundal mi kalhotky a začal mě dráždit jazykem. První pěkně, pomalu na poštěvačku a pak si mě vychutnával celou. Měla jsem chuť začít řvát. Orgasmus pak přišel ve chvílí, kdy Johnny do mě dal první jeden prst a nakonec i druhý a prstil mě a lízal zároveň. Dala jsem si polštář na sebe a začala jsem řvát. Když jsem se udělala přišla další dávka orgasmu. Johnny si na mě lehl a pomalu do mě vnikl. Jemně jsem ho škrábala do zád a on mě líbal na krku. Bylo to tak krásné a moc vzrušující. Ve chvílí kdy jsme oba dva chytli orgasmus jsme oba dva kašlali na nějaký zahlavek a vypustili jsme ven svojí dávku emocí a užívali jsme si tu slast. Johnny si pak vyčerpaně ke mně lehl a škrábal mě na břichu.
,,Jednou mě zničíš víš o tom?" usmál se a políbil mě na rty.
,,Miluji tě," řekl mi do očí.
,,Já tebe taky miluji," řekla jsem mu a políbila jsem ho.

Ráno jsem probouzela s úsměvem na tváří. Ještě pořád jsem na své kůžu cítila jeho dotyky, polibky ... Johnny už u mě nebyl ale nechal mi vzkaz - Promiň lásko, tak rád bych se chtěl probouzet do nového dne s tebou, ale musím jít za dětmi. Děkuji za krásnou noc s tebou, uvidíme se odpoledne. Miluji tě. Johnny ♥

Usmála jsem se pro sebe a šla jsem se nachystat. Katka už mě čekala dole v restauraci a neseděla tam sama. Seděl s ní Johnny a Lily a Jack. Přišla jsem za něma s úsměvem na rtech. Johnny jak mě viděl tak mi šel naproti. Objal mě a dál mi polibek na rty.
,,Četla sis vzkaz sluníčko?" zeptál se mě a pohladil mě po vlasech.
,,Četla, děkuji," usmála jsem se na něho a společně jsme šli sednout si ke stolu.
,,Lucy půjdeš dneska s námi na bazén?" zeptala se mě Lilly lámanou francoužštinou a angličtinou. Začala jsem se smát a Johnny taky.
,,Učila se tuhle větu asi devět minut v kuse," usmál se na Lily a pohladil jí po vlasech. Lily se pořád na mě dívala a čekala co jí odpovím. Samozřejmě, že jsem neodmítla a s radostí jsem jí řekla že půjdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MiScha MiScha | Web | 5. prosince 2011 v 19:22 | Reagovat

Krásne :-)

2 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 5. prosince 2011 v 19:33 | Reagovat

jsem HOTOVÁ!!! ♥ kdy se můžu těšit na další a další a další a další a další díl? :PP :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama