Je t'aime (11)

3. prosince 2011 v 12:02 | LebenSphase |  Je t'aime

Johnny pustil romantickou hudbu a začal si svlíkat košili. Pozorovala jsem ho a musela jsem se hlídat aby mi neukapla slina na zem. Byl tak božský, tak krásný až jsem začala pochybovat, že to snad není možné, že já z těch miljon holek mám to štěstí a můžu se ho dotýkat, líbat jeho rty a jeho krásný tělo. Johnny odhoil košili na zem a podíval se na mě.

Asi čekal až si taky něco svlíknu. Odhodila jsem osušku na zem a sundala jsem si kraťasky.
,,Typická modelka: Krásné, dlouhé nohy," usmal se Johnny a začal si rozepínat pásek u kalhot. Zachvilku mu padli kalhoty ke kolenům. Zhluboka jsem se nadechla. Zase se mě zmocnil ten chtíč. Sundala jsem si vršek od plavek a provokativně jsem to hodila přímo k nohám od Johnnyho. Ten se jenom usmál a sundal si trenky. Musela jsem se držet aby se mi pusa neotevřela dokořán. Rychle jsem se podívala mimo a sundala jsem si spodek od plavek. Johnny mi pomohl do vany a také si do ní vlezl. Byla krásně teplá a velká. Johnny si lehl a já jsem si lehla na něho.
,,Dáš si semnou šampaňské?" Bylo jasné, že jsem neodmítla. Johnny nám nalil do skleniček.
,,Na co si připijeme?" Zeptala jsem se ho.
,,Co třeba na nás dva?" zeptál se mě Johnny a krásně se na mě usmál.
,,Dobře, tak na nás dva," usmála jsem se štěstím a přiťukla jsem si s ním. Johnny mi umyl záda. Dotýkal se mě tak jemně, že i když mi bylo ve vaně krásně teplo, tak jsem měla mráz po celým těle. Pojídali jsme spolu jahody. Líbali se, smáli a ještě se navzájem i poznávali. Když jsme se rozhodli, že už vylezeme z vany šla jsem jako první. Utřela jsem se a omotala jsem ručník kolem svýho těla. Johnny pořád ležel ve vaně a tiše mě pozoroval.
,,Pojď sem," řekl tiše a já jsem šla. Johnny mě chytl za ruku a strhl mě zpátky do vany i s tou osuškou.
,,Právě jsem se utřela," smála jsem se. Johnny mě začal líbat na krku a postupoval dál dolů k mým prsům.
,,Nevadí, s radostí ti slížu každou kapičku na tvým těle," tahle věta mě dostala. Po chvílí jsme spolu už leželi v posteli a Johnny dodržil to co mi slíbil. Nejenže opravdu nevynechal ani jednu kapičku, ale pokračovali jsme i v tom, v čem jsme začali odpoledne před focením a rozhovorem.

V noci jak Johnny usl jsem si oblékla jeho košili a sedla jsem si na balkon a zapálila jsem si doutník, který jsem našla na stole. Pozorovala jsem měsíc a kouřila jsem. Bylo mi příjemně. Vždycky jsem tyhle chvílé chtěla zažít s člověkem, kterého miluji a konečně. Johnny mě ze zadu objemul.
,,Probudila jsem tě?" podívala jsem se na něho omluvně.
,,Tvoje nepřítomnost mě probudila," řekl a dal mi pusu na rameno, ,,Jaktože nespíš lásko?" ptál se mě Johnny. Začala jsem si s ním vykládat.
,,Ty máš příští týden narozeniny že?" podíval se na mě Johnny.
,,Jakto víš?"
,,Když někoho miluju tak musím o něm vědět takové základní informace ne?" usmál se na mě a naše rty se spojily. Až ve tři ráno jsme šli spát a já jsem usínala v jeho náručí.

Ráno mě probudil telefon. Volala mi mamka.
,,Dobré ráno," řekla jsem jí.
,,No ahoj, už jsi v Paříží čtyři dny a ani jednou ses mi neozvala!" řekla mamka a já jsem se plácla do čela. Díky Johnnymu a těch krásných chvil jsem úplně zapomněla kdo vlastně jsem a že i když jsem několik kolimetrů od svého domova tak mám stále nějaké povinnosti.
,,Maminko promiň moc se omlouvám, jen co jsme přijeli tak jsem se ani jednou nezastavila, měla jsem toho opravdu hodně až mi vypadlo, že bych se ti mohla uzvat," omluvila jsem se mamce a mamka mojí omluvu přijala. Rychle jsem s ní povykládala, řekla mi jak se daří u nás doma, já jsem jí řekla kde jsem všude s Katkou byli, ale Johnnym zatím ani jedno slovo....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 3. prosince 2011 v 15:52 | Reagovat

CHCI DALŠÍ DÍL! PROSÍM ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama