Je t'aime (10)

2. prosince 2011 v 20:54 | LebenSphase |  Je t'aime

Byla jsem opřená o zeď a měla jsem zavřené oči. Můj stres šel ode mě čím dál víc dál a dopředu se rvala příjemná slast. Johnny mě dráždil jazykem na poštěvačku, jemně mě kousal a dělal jiné věci, které mi tajily dech. Bohužel táhle chvíle netrvala ani pět minut. Johnny mi zpátky navlekl kalhotky a rifle.
,,Jak se cítíš?" zeptál se mě a zas na mě hodil ten svůj úžasný, šibálský úsměv.

,,Tak zvláštně," řekla jsem a snažila jsem se popadnout den.
,,Pokud tohle zvládneš tak tě večer čeká víc," dál mi pusu na čelo a odešel. Podívala jsem se do zrcadla. Byla jsem rudá jako rajče. Doupravila jsem se a šla jsem fotit.

Paul byl úžasný. Vtipkoval za foťákem ale vyřazoval z něho i respekt. Poslouchala jsem každé jeho slovo a nebyla jsem vůbec nervozní. Právě naopak .. Líbilo se mi jak se na mě dívají, jak Johnny vnímá každý můj pohyb. Focení trvalo asi 15 minut.
,,Jsi opravdu krásná, ude těžké vybrat jenom čtyři fotky," řekl Paul a prohlížel si fotky, které nafotil. Rozhovor jsem taky zvládla. Vlastně celých dvacet miut jsme řešili jenom karieru. Jak jsem přišla na modeling, zdali byla cesta modelingem těžká nebo ne, jestli mám nějaké další plány do budoucnosti atd. Problem jsem měla jenom u jedné otázky: Jestli mám nějakého přítele. Nevěděla jsem co říct, jestli jo nebo ne, beze strachu, že se třeba Johnny urazil. Nakonec ze mě vypadlo, že tu je člověk kterého miluji, ale že si další okolnosti ohledně tohodle nechám pro sebe. Ikdyž všechno proběhlo hladce, tak jsem byla ráda, když už to všechno bylo zamnou a já jsem seděla v limuzíně zpátky do hotelu.

,,Na tento týden zatím další plány nejsou, takže si můžete užívat," Johnny se bleskově podíval na mě. Je mi jasné, že bude chtít být semnou každou sekundu, ale co Katka? Přijela jsem tu přece s ní, nemůžu a ani nechci jí od sebe odkopnout. Když jsem vystoupila z limuzíny, Johnny si mě vzal bokem.
,,Půjdu se nachvilku prospat jo? Tak za tři hodiny se zatebou stavím," usmál se na mě a odešel. S Katkou jsme se domluvili, že si zajdeme spolu do bazénu. Jak jsem došla do pokoje rychle jsem na sebe hodila plavky, namázala jsem se opalovacím krémem, vzala si osušku a šla za Katkou. Sjeli jsme výtahem dolů a už jsme si to pádili k bazénu. Vybrali jsme si lehátka na kterých jsem viděla dobře do oken od Johnnyho.

,,Co se pořád díváš nahoru?" Smála se mi Katka a mazala se opalovákem.
,,Johnny tam má apartmá," dívala jsem se tam celá zasněná.
,,Ty jsi z něho ještě více paf než v Ostravě," smála se mi pořád.
,,No a co ty?" odbočila jsem od tématu já a Johnny.
,,Co já? Připadá ti snad, že bych potaji randila s Johnnym jak ty?" vyplázla na mě jazyk.
,,Johnnyho jsem právě nemyslela," začala jsem se smát. Katka si nasadila sluneční brýle a podívala se na oblohu.
,,No pozval mě jeden pěkný francouz na večeři," pžiznala se mi po chvíli.
,,Ty jo fakt?" Katka přikývla.
,,Jmenuje se Pablo a pracuje tady jako číšnik. Jestli dneska půjdete s Johnnym na večeři tak bych ti ho ukázala," podívala se na mě. Hořila jsem naprostou tohou ho poznat.
,,Ale teď kašli na to a pojď si zaplavat," řekla Katka, rozběhla se do bazénu a já za ní.

K večeru jsem pádila zpátky na pokoj. Zachvilku měl přijít Johnny, ale střetla jsem se s ním hned ve výtahu.
,,Byla sis zaplavat jo?" usmál se na mě a políbil mě. Byla jsem sice mokrá, ale mu to asi nevadilo, protože mě pevně obejmul a užíval si polibky semnou.
,,Máš nějaký plán na dnešní večer?" zeptala jsem se ho, když jsme se přestali líbat.
,,Na večer ne, ale na tuhle chvílí jo?" řekl a vedl mě do svého pokoje.
,,Zavři oči," řekl mi jak odemkl dveře a zavřel za námi. Zavřela jsem je a dala jsem si před ně radši ruce aby mě nepokoušelo je otvírat. S pomocí Johnnyho jsem došla do nějaké místnosti.
,,Otevři oči," řekl Johnny a já ho poslechla. Byli jsme v koupelně. Byla napuštěná vana, byla v ní pěna a na kraji ležela velká miska s jahodami a šampaňské se sklínkami.
,,Uděláme si romantiku souhlasíš?" usmál se a a místo ano jsem ho vášnivě políbila ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 2. prosince 2011 v 21:03 | Reagovat

proč to není realita :(( ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama