Splněná Pohádka (1)

20. září 2011 v 14:36 | LebenSphase |  Splněná pohádka
  • Tady je další povídka na přání a je zase pro mojí nejlepší kamarádku Lucy.
  • Tuhle povídku píšu už víc jak rok a píšu jí z doby kdy si Lucy říkala Lucy Depp a já Kachén Bieber. Takže tenhle příběh nadchne všechny co mají rádi buď Johnnyho Deppa nebo Justina Biebera
  • Splněná pohádka se jmenuje proto, protože naše nejlepší přátelství co trvá už hodně dlouho a ani jednou jsme se nezradili a nepomluvili, nazýváme splněnou pohádkou. Příjemné čtení :)
Udeřil poslední zvonek ve škole, všichni okamžitě vyletěli ze třídy a tichá chodba byla opětovně rušná. Naposledy na mojí základní škole sem si zašla do šatny, kde jsem se obula do svých DC bot a už jsem pádila ven. Co bylo první šla jsem se loučit se svojí nejlepší kamarádkou Marťou, která na celé prázdniny pojede za rodinou do Skotska. Díkybohu, že mi tu zůstala další moje nejlepší kámoška a to Lucy, jinak bych se tu bez ní zbláznila.
,,Každý den ti budu psát email, tak se snaž to nepokazit a nerozhádej se s mamkou tak, že ti zas vezme net!" Objímala mě Marťa a měla slzy v očích.
,,Neboj se a ikdyby, jako bys mě neznala, já vím jak se na notebook vždycky dostat." Marťa se usmála. Zná totíž své lidi.
,,Jak se vrátím tak ti něco pěkného přivezu ju?" Objímala mě až jsem nemohla dýchat.
,,Moc za mě neutrácej a hlavně si užívej a sbal nějakého pěkného Skota."
Dalších 10 minut jsem tam s ní stála a slzy měnily výbuchy smíchu a pořád dokola.
,,No nic mojinká za dvě hodiny odjiždím a ještě musím jet do poruby za babičkou, měj se pa." dala mi pusu a odešla. Milionkrát se ještě na mě otočila aby mi zamávala nebo poslala vzdušnou pusu na malíčku jak máme ve zvyku.
,,Kočko pojď s námi do mekáče!" Přemlouvala mě Zuzka, které říkame Oxana a mávala přede mnou dvěma stravenkami. Přitom jmenovala ty nejlepší pochoutky z menu.
,,Promiň, ale ne. Mamka už mě beztak doma čeká." Snažila jsem se z toho vymluvit. ,,Ale no tak tvoje mamka to určitě pochopí!" Začala mě přemlouvat a dělat na mě psí oči. Já jen zavrtěla hlavou, rozloučila jsem se a šla si po svých. Těch úžasných 9 let skončily opravdu rychle. Domů jsem došla za 10 minut. Hned u dveří mě zastavila mamka a plazila se po mém vysvědčení. Věděla jsem, že mé vyznamenání mi vykouzlí úžasné prázdniny.
,,No to mám radost Kačenko, pojď ke mně!" Objímala mě máma a byla tak dojatá až měla z toho slzy v očích. ,,Mami nebreč prosimtě, jdem jenom o vysvědčení o nic víc." Smála jsem se jí. Mamka si utřela oči od slz a pak hned brala telefon a šířila tuhle zprávu dál. Celá moje familie, která se skládá asik z 10ti babiček a 8 dědečků, několik tetiček a strýcu, malých bratranců a sestřenic atd, se z toho málem poskákala. Já jsem se zavřela do svého pokoje, kde jsem toužila po svém soukromí, vytahla jsem mobil z kapsy a volala jsem Lucce.
,,Mojá pořád jsi ve škole?" Zajímala jsem se a lehla si na postel. Lucka naštěstí už mířila v autobusu domů. Domluvily jsme se, že na ní počkám na zastávce a že společně něco podniknem. ,,Už se na tebe moc těším!" Loučila se semnou Lucka a zavěsila. Rychle jsem si zašla do skříně pro svojí oblíbenou tašku, na které je můj miláček Justin Bieber, vzala jsem peníze ze svého žlutého prasátka a pádila ven. Po cestě jsem si ještě rychle zapálila cígo a už jsem utíkala směrem na zastávku. Stihla jsem to..Lucka právě dojížděla. Už jak vystupovala, smála se na cele kolo.

Pokračování příště ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 21. září 2011 v 17:21 | Reagovat

DALŠÍ DÍL! DALŠÍ DÍL! DALŠÍ DÍL! Si úžasná :-* ♥

2 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 24. září 2011 v 18:15 | Reagovat

Je to úžasné, těším se i na jiné povídky,ale tuhle vidím, taky na dokonalou, píšeš skvělé.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama