Zakázané Ovoce (1)

12. srpna 2011 v 15:20 | LebenSphase |  Zakázané Ovoce
Pohled Chlapce: Je to už půl roku co jsi moje mamka našla nového přítele a rozhodla se sním bydlet. Protože jeho luxsní dvou patrový barák se zahradou a bazénem měl větší hodnotu než náš čtyř pokojovi byt, nastěhovali jsme se my k němu. Všechno bylo v pohodě. Nevadilo mi, že do školy musím vstávat o hodinu dříve a že už jsem neměl moc času na svý kámoše a musel jsem se více zaměřit na školu, větší problém byl, že přítel od mamky měl 16ti letou dceru. Když mi to mamka řekla, byl jsem rád. Vždycky jsem si přál mít mladšího sourozence, abych ho mohl ochraňovat a být pro něho dobrým vzorem a v nejhorších chvílích se postavit za něho. Byla jenom o dva roky mladší než já á já jsem věřil, že si spolu budeme rozumnět.


Když přišel den stěhování moje iluze o ochraně nevlastní sestřičky se naplnily, ale ne tak jak jsem chtěl. Když jsem vystoupil z auta, nebyl jsem schopný slov. U bránky stála malá, černovlasá dívka. Měla na sobě černé kalhoty a růžovou mikinu s nádpisem Adio. Krásně se na mě usmála a šla se semnou přivítat, ,,Ahoj, já jsem Katka," podala mi ruku. Podíval jsem se jí do oči, měla je krásně hnědé, ,,Jo čau..Já jsem Radim," Podal jsem jí ruku se smíchem.
Pohled dívky: Už je to půl rok a mě to připadá jak několik století. PAmatuju si ten den, jak Radim přijel. Veškerá moje pozornost patřila pak jemu. Měla jsem chuť řvát. On je přímo kluk mých snů a právě on musí být můj nevlastní brácha? Zákon schválnosti, jinak se tomu říct nedá. S Radimem jsme si hned padli do oka, hlavně když jsme zjistili, že oba dva kouříme. Hned jak byl večer a naši si užívali své chvílky, šla jsem s ním do zadu na zahradu ukázat své tajné kuřacké místo. Seděli jsme spolu na jedné malé lavičce, kterou jsem tam kdysi dávno dotáhla, pomocí své nejlepší kamarádky a různě jsme si vyprávěli. Od toho dne ho mám pořád v mysli, aniž by o tom někdo věděl. Na venek se chovám jakého mám úžasného nevlastního bratra, že je s ním sranda a je to šílený pohodař, ale uvnitř mé srdce krvácí z té představy, že tak úžasný a krásný synek bude navždy jenom můj brácha a ne něco víc..
Pohled chlapce: Uběhlo už půl roku a já s Katkou jsem opravdu velký kamarád. Jsme taková nerozlučná dvojka. Všude spolu a tam kde jsme tak to pořádně žije. Jedině co mé srdce tíži je, že jí už půl roku tajně miluju. Nikomu jsem to neřekl, nevím jestli by to někdo pochopil. Právě jsem byl u svého nejlepšího kámoše, který chystá tento víkend u sebe doma pořádnou akci a chce abych mu s tím pomohl. Zapisuju kolik a jaké věci budeme potřebovat a ty co už máme ze seznamu odškrtávám, ,,Hej..můžu pozvat i tu tvoji dá se řici nevlastní sestru?" Po těhlech slovech ve mě strašně hrklo. Já bych moc chtěl abych jí měl ten večer u sebe, stejně na ní budu celou dobu myslet a jiné holky mi budou ukradené, jenže taky znám ty týpky co jsou pozvaní. Budou do ní kutit, budou chtít jí mít jenom na jednu noc a já se na to dívat nechci. ,,Nevím jestli by šla," řekl jsem trochu po pravdě a dál to neřešil. Radek jí ale opravdu pozval a mě nezbývalo nic jiného než přijít domů a nenápadně se jí poptat.
Pohled dívky: Dneska jsem sama doma. Otec jel s mojí nevlastní mámou na nějaký výlet a vrátí se až v noci a Radim je u nějakého kamaráda a něco spolu chystají. Proto jsem si udělala plnou misu popcornu a sedla jsem si do obýváku a pustila jsem si chlapec v pruhovaném pyžamu. Filmy z období druhé světové války jsou pro mě úchylka. Byla jsem do toho filmu tak zažraná, že jsem si ani nevšimla, že někdo přišel domů a moje smrt málem byla, když Radim kolem mě prošel. Zařvala jsem na celé kolo a vysypala jsem popcorn, ,,Promiň,promiň,promiň," omlouval se Radim, ale šlo na něm poznat, že se chce smát. Hned mi začal pomáhat popcorn uklízet z pohovky a podlahy. Šíleně mě provokovalo, jak si hrál na vážného, přitom mu smíchy cukaly koutky. Začala jsem na něho házet popcorn a on mi to už s výbuchem smíchu oplácel.
Ikdyž jsou naši šílení puntíčkaři, lítal popcorn po celém obýváku a bylo nám jedno co nám to řeknou. Důležité bylo, že jsme se bavily. Po pár minutách, našého běhání, házení popcornů, rychlého schovávání a nekonečných výbuchu smíchu, kdy už jsme se museli popadat za břicho, jsem unaveně lehli na zahradu na trávu. Byla už tma a na nás svítil měsíc. Vytáhla jsem cigaretu a nabídla jsem mu jí.
Pokračování příště ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hudgens-twitter hudgens-twitter | Web | 12. srpna 2011 v 15:21 | Reagovat

Ahoj,máš super dessign.navštívila by si prosím môj blog?ďakujem

2 tez-z tez-z | Web | 12. srpna 2011 v 15:27 | Reagovat

Jůů, je to skvělý. :) Jsem zvědavá, jak to bude probíhat na tý párty a tak.:) Doufám že se Radim s Katkou dají dohromady.:)

3 Suck Play!! ^^ Suck Play!! ^^ | Web | 12. srpna 2011 v 15:28 | Reagovat

Hele.. nejsem taková ta reklamní :D ale jenom jestli by si nechtěla spřátelit? Nepíšu to všem, jen těm co mají blog podobný jako já! Kdyby si chtěla tak se přihlaš na mým blog ;) :-)

4 Gabby Gabby | Web | 12. srpna 2011 v 15:32 | Reagovat

Jéé, ať je to pokračování ještě dnes !! :)) Je to skvělý a já strašně chci pokračování ! :) Dáš mi prosím pak vědět, až to pokračování bude ? :) Fakt je to dobrý ! ^^
P.S.: Chlapec v pruhovaném pyžamu jsem viděla asi 4x a vždy jsem u něho brečela..krásný film plný emocí. Nejhorší je na tom to, že nějak tak, to tam opravdu chodilo..:((

5 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 13. srpna 2011 v 14:10 | Reagovat

Tak to je dokonalý!!!!! :))) ♥♥♥♥♥♥ další díl, další díl, další díl :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama