Poslední Výdech (4)

14. srpna 2011 v 13:59 | LebenSphase |  Poslední výdech

Ráno bylo pro mě velmi nepříjemné. Vzbudila jsem se z důvodu, že mi začala být šílená kosa, do toho jsem měla takový dráždivý kašel, že jsem se místama až dusila a hlavně vylekala mě krev, kterou jsem měla na zahlávku. Sděsila jsem se a ihned jsem běžela do koupelny podívat se na sebe do toho velkého zrcadla. Měla jsem krev u nosu, která mi pořád tekla a pomalu už mi stékala po rtech. Vzala jsem kapesníky a hned jsem to začala utírat. Tohle se mi stalo poprvé v životě. Co se to sakra semnou děje?
Odpoledne se zamnou stavila Lucka, která mi přinesla i nějaké ty vitamíny. Chtěla jsem jí udělat čaj aby se aspoň trošku ohřala, jenže moje síla selhala a hrnek mi spadl a rozbil se. ,,Radši si sedni, já si ten čaj udělám sama." Řekla mi Lucka a sama se obsloužila. Já jsem seděla a točila se mi hlava. ,,Jsi v pořádku? Vypadáš jako by jsi vstala zmrtvých!" Pomalu jsem se zvedla z místa abych si lehla do postele a spadla jsem na zem. Lucka mě rychle zachytila a odnesla mě do postele. ,,Nemám zavolat tvému tátovi aby přišel?" Jenže já už jsem spala.
Když jsem se probrala byla jsem úplně slabá a na polštáři jsem opět objevila krev. ,,Pojedeme do nemocnice." Řekl táta, který mě vylekal. Seděl ve tmě, v koutě mého pokoje a pozoroval mě. ,,S tou krví to je poprvý?" Nemělo mu cenu lhát. Pomohl mi obléct, nasedli jsme společně do auta a rozjeli jsme se. Táta celou cestu měl v slzy v očích. ,,Tati nebreč prosimtě, však neumírám." Chtěla jsem ho rozesmát, ikdyž mě samé nebulo do smíchu. Táta mlčel a ani jednou se na mě nepodíval.
Na recepci mě posadil na lavičku a šel ya starší ženskou, které všechno pověděl. ,,Odveze dceru doktorovi Šímkovi a půjde na testy." Řekla mu, mě posadila na vozíček, ikdyž jsem jí říkala, že to zvládnu sama a už jsem jela po nemocnici. Zavedla mě do ordinace a klepla na doktorka. ,,Tuhle princeznu vidím nějak moc často." Usmál se na mě, ale jak mě viděl hned mu úsměv sklesl. Klekl si ke mně a šahl mi na čelo. ,,Jsi bledější než jsem tě viděl naposledy." Recepční něco pošeptala doktorovi, ten se podíval na mého otce a řekl mu ať jde dál. Recepční šla zavolat sestry aby mě připravily na testy

Pokračování příště ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ew ew | Web | 14. srpna 2011 v 14:01 | Reagovat

ahoj .. máš moc krásny blog  .. veľmi ma mrzí že sem dávam reklamu ani ja to nemám rada ale jednoducho musím  .. nechcela by si sa na mojom blogu zapojiť do súťaže SONM ? stačí kliknúť na web

2 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 14. srpna 2011 v 14:28 | Reagovat

Jejda, to je dokonalé!:O ♥

3 Tez-z Tez-z | Web | 14. srpna 2011 v 18:55 | Reagovat

To je šíleně napínavý, jsem zvědavá, co na testech zjistí. Moooc dobré!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama