Poslední Výdech (3)

13. srpna 2011 v 19:49 | LebenSphase |  Poslední výdech

Vyšla jsem ven kde začal pádat první sníh. Měla jsem na sobě jenom kalhoty a triko s krátkým rukavem a mikinu. Vytáhla jsem si krabičku a vzala jsem s ní jednu cigaretu. Ne, že bych byla na tom závislá a vykouřila bych jednu krabku denně, ale s tím co mám doma musím mít aspoň jednu cigaretu u sebe. Posadila jsem se před vchod na lavičku, která už byla zlehka posypaná sněhem a zapalila jsem si cigaretu. Podívala jsem se na nebe kde nebyla ani jedna hvězda. Táta mi vždycky říkaval, že když svití hvězda, tak se na mě dívá moje máma. Vím, že to není pravda, ale pokud je tak i ona se už na mě vykašlala?
Z mého přemýšlení mě přerušilo vyzvánění telefonu. Volal mi táta. ,,Katko neblázní a vrať se. Venku je šílená zima a ty máš do toho ještě horečku!" V klidu jsem si kouřila dál cigaretu. ,,Nevrátím se domů, když tam je on!" Dala jsem se znovu do breku. ,,Už je ve svém pokoji. Prosimtě nehysterči a vrať se!" No jistě. Můj bratr se ke mně chová jak nějaký idiot a dělá tátovi ostudu. Dokonce si na mě i před ním dovolí a já potom všem nemám nárok se pořádně ani vybrečet? ,,Víš co tati? Běžte všichni do prdele!" Zařvala jsem do telefonu a zavěsila jsem hovor. V té samé chvíli se mi udělalo špatně. Když jsem se postavila, zatočila se mi hlava a klesla jsem k zemi.
Když jsem otevřela oči skláněl se nade mnou nějaký mladý chlap. No mladý zas tak úplně ne, tipovala bych mu tak třicet roků, ale není ještě ani starý, takže prostě mladý. Hlavu jsem měla o někom opřenou a měla jsem přes sebe přehozenou deku. Po pár sekundách jak jsem se zorientovala a uvědomila jsem si, že jsem u sebe doma a ten chlap je doktor. ,,Copak jsi venku vyváděla?" Usmál se na mě a začal mi měřit tlak. když mě zkontroloval a předepsal mi nějaké léky a přikázal mi, že mám zůstat týden aspoň doma, posadila jsem se a konečně jsem se na sebe podívala do zrcadla. Měla jsem úplně bledou tvář. Buď jsem venku byla tak dlouho, nebo mi bylo až tak moc špatně. Doktor pak odešel a táta mě doprovodil do postele.
V noci jsem nemohla usnout. Měla jsem noční můry a šíleně mě bolela hlava. Už jsem do sebe narvala asi třetí prášek, ale stejně mi nic nepomohlo.

Pokračování příště...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tez-z Tez-z | Web | 13. srpna 2011 v 20:00 | Reagovat

Docela by mě zajímalo, co ji čeká doma.:) Snad bude už ten její brácha v pöho.:) Moc se těším na další díl.

2 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 13. srpna 2011 v 21:46 | Reagovat

[1]: Terí, ale vždyť ona už doma je:)
Jinak k dílu, zaujmulo mě to..klobou dolů!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama