Je t'aime (6)

30. srpna 2011 v 22:47 | LebenSphase |  Je t'aime

Líbala jsem jeho jemné rty a pomalu jsem se jazykem dotýkala toho jeho. Johnny mě hladil po zádech a vrácel mi polibky. Byla to ta nejkrásnější chvíle v mým životě a taky nejnádhernější polibek. Přála jsem si aby se zastavil čas. Když jsem si ale uvědomila co jse to udělala, odtáhla jsem se od něho. Podívala jsem se na něho se strachem, že mi bude něco vyčítat ale on se na mě díval s láskou v očích.

,,Promiň," pípla jsem potichu a chtěla jsem odejít. Johnny mě ale chytl za ruku a přitáhl si mě k zpátky.
,,Neomlouvej se mi za něco, co bylo nádherné," řekl mi a znovu mě něžně políbil. Chytla jsem ho kolem krku a hladila jsem ho na šíji. On mi hladil záda a jemně mě kousl do spodního rtu.
,,Pořád chceš odejít?" šeptnul mi do ucha a já jsem málem nedýchala.
,,Ne," řekla jsem mu narovinu. Johnny mě vzal do náruče a odnesl mě na postel.
,,Chci aby jsi věděla, že tohle nedělám proto aby jsi řekla ano na akty, ale proto protože chci, protože jsi krásná dívka a já tě chci hladit, líbat a ležet po tvém boku," řekl mi Johnny a hladil mě po tváří. Byla jsem z toho dojatá až jsem měa slzy v očích. O téhle chvílí jsem hodně často snila, ale teď to bylo tak krásné. Johnny se ke mně naklonil a začal mě vášnivě líbat. Začalo mě polývat horko a cítila jsem, že chci něco víc. Nevím co to zase do mě vjelo, ale sama od sebe jsem sundala Johnnymu triko. Měl tak krásnou postavu a já jsem se jí konečně mohla dotknout. Převalila jsem ho na postel a lehla jsem si na něho. Líbala jsem ho na krku, na hrudi, na břichu, svým jazykem jsem nevynechala ani jedno místo. Podívala jsem se na něho a začala jsem ho znovu líbat. On mi mezitím sundal triko a hladil mě po mým těle. Zpátky si lehnul na mě a líbal mě na prsou. Sundal mi podprsenku. Sice jsem se trochu styděla, ale taky jsem ho moc chtěla. Rukou mě hladil po prsou a něžně mě líbal. Já jsem mu mezitím rozepínala pásek. Johnny se pak ohnul a špičkou jazyka se dotkl mé bradavky. Hlasitě jsem se nadechla. Moc mě to vzrušilo. Johnny mě líbal na prsou a já jsem měla zavřené oči a užívala jsem si týhle chvílky. Johnny se posunoval čím dál víc dolů a zastavil se na kraji mých kalhotek. Pak se ke mně vrátil zpátky.
,,Jsi tak nádherná," řekl mi a začal mě znovu líbat. Do minuty jsme měli oba dva kalhoty dole. Ležela jsem na posteli a čekala jsem co bude. Johnny mě hladil na břichu a krásně se na mě usmíval.
,,Jsem ráda, že tu jsem s tebou," řekla jsem mu. Tolik komplimentů mi dneska řekla já ani jeden.
,,Vždycky to byl můj sen," řekla jsem potichu a nesputila jsem z něco oči.
,,Co byl tvůj sen?" zeptal se mě Johnny.
,,Ty jsi byl můj sen," šeptla jsem. Johnny mě místo odpovědi něžně a přitom vášnivě políbil a to se mi líbilo víc než nějaká slova. Pořád mě hladil po břichu a pak sjížděl čím dál víc dolů. Potichu jsem vzdychla. Cítila jsem po celým těle takový zvláštní napětí. Každou sekundu jsem po Johnnym toužila víc. Byla jsem jak hladový vlk, který našel svojí kořist, ale ještě pořádně nevěděl jak jí má dostat. Johnny mě líbal na krku a rukou sjížděl čím dál víc dolu. Podíval se na mě a já jsem mu očním kontaktem sdělovala, že ho chci a že ho chci fakt moc. Johnny na nic nečekal a rukou mi zajel pod tanga. Zavřela jsem oči a nechala jsem se podat té slasti. Uběhlo pár krásných minut a já jsem se dočkala parádního orgasmu. Chtěla jsem šíleně řvát, ale zaprvé jsem se šíleně ještě teď styděla a za druhé nevím co by na to řekli hosté hotelu. Když Johnny skončil lehl si vedle mě. já jsem už potichu oddychovala a vzpamatovala jsem se z toho tranzu.
,,Vezmu si doutník nevadí?" zeptal se mě Johnny.
,,Můžu si vzít taky?" sice jsem nekouřila a doutníky už vůbec ne, ale po tomhle zažítku jsem si musela taky zapálit.
,,Riskuješ, že dneska bude ještě velmi žhavá noc. Moc mě vzrušujou ženy s doutníkem," řekl Johnny s úsměvem a zapálil mi.
,,Dokouřím a měla bych už odejít do svého pokoje," řekla jsem, ikdyž se mi od něho vůbec nechtělo. Johnny mě chytl za ruku.
,,Tobě se tu semnou nelíbí?" zeptal se mě a potáhl si z doutníku.
,,Je mi s tebou krásně, ale nevím jak to na druhý den budu vysvětlovt Petře a Katce," řekla jsem mu.
,,Už ti bude 18, tak co by jsi měla vysvětlovat?" zeptal se mě Johnny a líbnul mě do vlasů.
,,Prosím, zůstaň tady. Dneska chci usínat s tebou," udělal na mě psí oči a já jsem neodolala...

Pokračování příště ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 30. srpna 2011 v 22:55 | Reagovat

Myslím, že budu mit velmi žhavé sny :D

2 Sabí Sabí | Web | 1. září 2011 v 19:58 | Reagovat

OO, dokonalé :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama