Je t'aime (5)

30. srpna 2011 v 21:42 | LebenSphase |  Je t'aime

Johnny Depp, Johnny Depp. Je tady a budu s ním večeřet u jednoho stolu. Tohle jsem si opakovala stále dokola a na tváři jsem měla šťastný úsměv. Chtěla jsem řvát a plakat dohromady. Mé srdce mi bilo rychlostí jakobych běžela maraton a hlava se mi štěstím točila. Neviděla jsem se jak vypadám, ale byla jsem si na sto procent jistá, že mám v očích jiskřičky

Petra byla s Johnnym už blízko nás a Johnny se sladce usmál. V té chvílí mi bylo na omdletí.
,,Tak holky představují vám už mého dlouholetého kamaráda Johnnyho." s Katkou jsme se postavily aby jsme se s ním mohli přivítat.
,,Tohle je Lucka, moje nejúspěšnější modelka," řekla Petra a usmála se na mě.
,,Je opravdu tak krásná jak jsi mi o ní říkala," řekl Johnny a podal mi ruku. Celé mé tělo se rozklepalo a díky té lichotky jsem zčervenala jak rajče. Taky jsem mu podala ruku a jak se naše ruce dotkly, přála jsem si abych se neprobudila.
,,A taky roztomilé stydlivá," dodal ještě a pustil se mě.
,,A tohle je její kamarádka Katka, doprovazí jí při jejích cestach," představila i Katku a také si podali ruce. Potom jsme si společně sedli a já nevěděla co dál.
,,Už jste si něco obědnali dámy?" ptál se nás Johnny.
,,Ne. Čekali jsme na vás," řekla jsem a cítila jsem jak se mi nervozitou klepe hlas.
,,Tak mi dovolte abych vás všechny tři pozval na typické francouzské jídlo," usmál se na nás Johnny a něco pošeptal číšnikovi. Byla jsem z něho naprosto hotová a pořád jsem se musela na něho dívat jak na nějaký krásný obrázek.
,,Můžu se zeptat co jste obědnal?" Zeptala se Katka.
,,V první řadě si budeme tykat co říkate?" usmál se Johnny. Nevěřila jsem svým uším. Já si budu tykat s Johnnym Deppem? Tak to až řeknu mamce tak mi neuvěří.
,,No a teď zpátky k tématu. To je překvapení. Názvy jidel vám řeknu až to čišník přinese," mrkl na nás Johnny. Byl tak krásně tajemný.
,,A co ty Lucy?" obrátil se na mě , ,,Jak se těšíš na zítřek?" Pořádně jsem se nadechla abych se nezakoktala. Chtěla jsem na Johnnyho udělat co největší dojem.
,,Je pravda, že jsem sice trochu nervozní, ale bude to pro mě nová zkušenost a jsem připravená do toho dát všechno," Katka, Petra i Johnny se na mě usmáli. Asi jsem odpověděla opravdu dobře.
,,Já bych teď ráda přešla k tématu proč jsme se tu vlastně sešli," řekla Petra.
,,Lucy dostala jsi velmi dobrou nabídku, kterou by Johnny s tebou chtěl probrat." řekla Petra.
,,Jakou nabídku?" zeptala jsem se docela se strachem.
,,O tom bych si s tebou chtěl promluvit raději o samotě," řekl Johnny a mě zase začalo bít srdce.
,,Projdeme se spolu po večeři po zahradě ano?" Katka se na mě spokojeně podívala a já jsem se málem skácela pod stůl. Po půl hodině nám čísnik konečně přinesl jídlo. Johnny obědnal Bouilllabaisse. Rybí vývar se spoustou ryb a mořských plodů, zeleniny a kořením jako šafrán, pepř a další. Na téhle pochoutce jsem si hodně pochutnala. A pak také obědnal Quiche, nejrůznější slané koláče zapečene se smetanou, sýrem a masem lososem a salát. Opravdu moc jsem si pochutnala a už jsem se těšila jak poznám jiné jídla typické pro francouzskou kuchyni.
,,Půjdeme se už projít," namítnul Johnny a já jsem souhlasila. Rozloučila jsem se s holkami, Katka mi ukázala gesto, které znameno, že mi drží palce a po boku Johnnyho jsme odešli.

,,Půjdeme ještě ke mně do apartmá, vezmu si sebou radši bundu," řekl Johnny a už mačkal tlačítko na výtahu.
,,Ty jsi taky v tomhle hotelu?" zeptala jsem se ho překvapeně.
,,Ano, včera jsem se tady ubytoval. Bude to lepší když pro tenhle měsíc budeme spolu spolupracovat," usmál se na mě. Výtah přijel a my jsme společně do něho nastoupily a vyjely jsme nahoru do nejvyššího patra.
,,Pojď dovnitř, přece tu nebudeš stát. Co by si o mně lidi pomysleli," usmál se Johnny a já šla.
,,Je to tu krásné," řekla jsem uznale.
,,Posaď se, chceš něco k pití," zeptal se mě s Johnny.
,,Ano," řekla jsem s nejistotou. Johnny mi podal chlazený džus a sedl si naproti mě.
,,Když už jsme tady o samotě tak to probereme hned tu," řekl Johnny a podíval se mi hluboko do očí.
,,Petra mi říkala, že jsi tohle ještě nikdy nefotila, takže můžeš říct ne. My budeme respektovat tvoje rozhodnutí," řekl Johnny a já jsem začínala být zase nervozní.
,,O co jde?" zeptala jsem se.
,,Akty," řekl Johnny a čekal na mojí reakci. Podívala jsem se na něho a položila jsem skleniču na stůl. Postavila jsem se a začala jsem chodit nervozně po pokoji. Johnny mě celou dobu pozoroval a čekal co ze mě vypadne. Zastavila jsem se před zrcadlem a podívala jsem se na sebe.
,,Tuhle nabídku nemůžu příjmout, ikdyby mi za to dali milion tak prostě ne," řekla jsem odhodlaně. Johnny se postavil a do sekundy stál samnou. Byl u mě tak blízko, že jsem cítila jeho dech na svém krku. Svojí ruku mi položil kolem boku a podíval se na mě do zrcadla.
,,Nepříjmeš to ani když to máš fotit s tebou?" nevím co to do mě vjelo, ale místo odpovědi ano jsem se bleskově k němu otočila a začala jsem ho vášnivě líbat ...

Pokračování příště ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 30. srpna 2011 v 21:49 | Reagovat

♥♥♥♥ tak teď mám hlavu plnou Johnnyho ♥

2 Sabí Sabí | Web | 1. září 2011 v 19:56 | Reagovat

OO, dokonalé ♥♥♥ ale poslední věta měla být, Nepříjmeš to ani když to budu fotit s tebou?:)) .. vcelku je to výrazové do děje :-|  8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama