Je t'aime (4)

29. srpna 2011 v 20:39 | LebenSphase |  Je t'aime

A taky jsme si dnešní den opravdu parádně užily a to svědčí i o tom, že za jeden den už mám více jak 500 fotek ve svým foťáku. Dočkala jsem se svého největšího snu a naštívila jsem Eiffelovo věž. S Kachén jsme naštívili třetí plošinu na kterou jsme se dostali pomocí lanovky. Konečně jsem si prohlídla Paříž z několika metro vysoko. Byla tak krásná, kouzelná.
,,Na tuhle chvíli čekám od svých 8mi let," řekla jsem Katce a nezakrývala jsem slzy, které jsem měla v očích.
,,Jsem ráda, že tu teď můžu stát s tebou," usmála se na mě moje nejlepší kamarádka a pevně mě objala.
,,Mám tě moc ráda," šeptla
,,Já tebe taky,"

Den utekl šíleně rychle, ale my jsme stihli naštívit i katedrálu Notre-Dame, viděli jsme Baziliku Sacré-Coeur, podívali jsme se do muzea Louvre a zahlédli jsme si Lucemburskou zahradu. Bohužel se blížil večer a Petra nám už volala ať přijdeme do hotelu na večeři, tak jsme se museli otočit a jet zpátky do hotelu.
,,Slib mi, že naštívime Mouling Rouge, to je zase můj sen," Katce jsem to slíbila, protože jsem byla sama zvědavá jak takový kabaret může vypadat a z vyprávění jsem slyšela, že je to opravdu jedinečný zážitek. Když jsme přišly do hotelu zaparkovaly jsme každá ve svém pokoji aby jsme se převlekly. Já jsem si ale lehla na postel a rozhodla jsem se, že zavolám mamce.
,,Ahoj mami," pozdravila jsem jí vesele
,,Bonjour madame," smála se mamka. ,,Jak se máš srdíčko?" Začala jsem mamce hned vyprávět všechny zážitky co jsem tu už zažila a všechny místa kde jsme se dneska byli s Katkou podívat.
,,Sluníčka moje až vám závidím. Podle toho vypravění se musíte mít báječně a pozdrav mi Katku," řekla mamka a šlo na ní poznat, že nám tenhle výlet opravdu přeje. Když jsem domluvila s mamkou šla jsem se převléct. Vzala jsem si šaty bez ramínek a vzala jsem si černobílé balerínky. Vlasy jsem si nechala rozpuštěné a mohla jsem vyrazit. Katka měla na sobě též šaty, ale bílé, takže vypadala jak nějaká princezna a vlasy měla v drdolu.

Pomocí Gilberta jsme se dostali do hotelové restaurace Le Baudelaire, která nabízí pokrmy z moderní francouzské kuchyně. Petra už na náš čekala a taky nám obědnala pití. Petra si vychutnávala pravou pařížskou kávu a nám obědnala francouzskou limonádu, kterou pijou sice malé děti, ale byla tak úžasně chlazená, že po tak krásném ale i náročném dnu se nám velmi bodla. Hrála jsem si s brčkem a pozorovala jsem číšniky jak obsluhují. Petra ještě něco vyřízovala, ale pak se nám už věnovala.
,,Zítra nás čeká náštěva z jednoho nejslávnějších časopisů ve Francií," začala Petra velkou řeč ohledně plánů díky kterým jsme tu přijeli.
,,Je to časopis Quartier Libre a existuje už od roku 2001. Většinou se tam píše o věcech jako je hudba, kultura nebo divadlo, ale tvůj příběh jak ses stala modelkou je velmi zaujal a chtělí s tebou udělat interview," řekla Petra a já se na ní usmála. Začala jsem být zase nervozní, proto jsem teď byla ještě více vděčná, že mám po svém boku svojí nejlepší kamarádku.
,,A důvod proč jsme tady je i ten, že náš zítřkem bude doprovázet jeden rodinný známý a je opravdu slavný. I vy dvě ho znáte a jak zachvilku příjde tak věřím, že vás bude zajímat odkaď ho znám já," dodala nám.
,,Kdo to je?" zeptala jsem se napjatě.
,,Nebudu vám říkát jeho jméno, protože kdybych vám to řekla tak byste nevěřily," smála se Petra a pokračovala , ,,jediné co vám můžu říct je, že ten muž je herec a je to opravdu krásný muž," s Katkou jsme si vyměnili nechápavé a zároveň vzrušující pohledy. Po chvílce přišel za námi Gilbert.
,,Madam, promiňte, že vyrušují, ale váš host už je tu," řekl s úsměvem a já jsem hned zpozornila.
,,Omluvte mne holky, hned příjdu," řekla Petra a odešla s Gilbertem.
,,Co se to sakra děje?" Vytočila se na mě Katka a já jsem se dívala kám Petra odchází.
,,Nevím ale zajímá mě, s kým Petra příjde," po pár minutách mého čekání, které se mi zdálo nekonečné, jsem se konečně ocitla v tváři tvář tomu krásnému muži jak říkala Petra a nemohla jsem uvěřit svým oči. Ano byl to on ... můj milovaný Johnny Depp.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 29. srpna 2011 v 20:44 | Reagovat

Prosím dálší díl!! je to bezchybné :-***

2 BíBí BíBí | Web | 29. srpna 2011 v 21:55 | Reagovat

Hezky, další povídkovej blog :-D :-) jdu všechny přečíst ;-)

3 Sabí Sabí | Web | 1. září 2011 v 19:51 | Reagovat

Jéééééj, to je tááák dokonalé ;-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama