Je t'aime (1)

28. srpna 2011 v 23:13 | LebenSphase |  Je t'aime
  • Takže myslím si že s povídkama jsem to tu docela dobře rozjela a jsem ráda a teď je na čase abych tu pomalu a jistě začala dávat i příběhy na přání :)
  • Tenhle příběh je pro mojí nejlepší kamarádku Lucy, která sama píše úžasné povídky a je to o ní a její platonické lásce a velkem idolu - Johnny Depp. Lucce se to líbí, což jsem opravdu velmi ráda, tak snad se to bude líbit i vám. :)
Chci být zase ta malá holčička a neřešit žádné problémy...

Ano je to tak. Dnešním dnem je mi 18 let a teď mi začnou už vážné problémy. To už nebudu řešit věci ve stylu, bože prší zmoknou mi vlasy a nebo dostala jsem za pět jak to vysvětlím doma. Už jsem dospělá, čeká mě poslední rok na škole a pak práce, domácnost. Už teď se bojím jak to všechno zvládnu a jestli to vůbec zvládnu. Jmenuji se Lucka a pocházím z Ostravy. Už čvrtým rokem studuji ve škole společného stravování jako servírka a můj největší koníček je tanec a modeling. Mým největším idolem je Johnny Depp a můj největší sen je se s ním setkat a dá se říct, že jsem schopná proto udělat cokoliv na světě ...

Jeden dalších z nudných večerů, ale pro mě byl velmi významný. Odjíždím za modelingem na měsíc do Paříže. Jede semnou moje nejlepší kamarádka Kachén. Sbalila jsem si posledních pár kousků do kufru a zavolala jsem kachně.
,,Ahoj zlato tak co těšíš se? Ve dvě ráno odlítáme," byla jsem moc nadšená a nemyslela jsem na nic jiného že budu v Paříži s tím nejlepší člověkem pod sluncem.
,,Ahoj zlati, už mám všechno sbalené a jsem fakt moc natěšená!!" smála se Katka. Potom musela jít, jela ještě rychle za babičkou se rozloučit.

Čas šel pomalu jak slimák a bylo teprve 10 hodin večer. Jít spát nemělo cenu když v jednu ráno nás mamka od Kači poveze na letiště. Pustila jsem si svůj oblíbený film s Johnnym čokoláda. O půl dvanácté jsem si šla dát vanu a pak jsem celou strávila v koupelně s úpravou vlasů a s líčením. O půl jedné ráno jsem se šla obléct a mamka mi nachystala kávu a rohlík s máslem.
,,Budeš mít notebook sebou tak doufám, že mi budeš dávat každý den vědět jak se máš," slíbila jsem mamce, že jí budu ovšem informovat a rychle jsem dala ještě baterky do nabíječky abych mohla cestu letadlem fotit.

Přesně v jednu mě prozvonila Katka, že už je tu. Mamka šla semnou dolů pomoc mi s kufrem a rozloučit se.
,,Parádně si to uží a dávej na sebe pozor,"
,, Neboj mami, všude s námi bude chodit Petra, takže nemáš důvod se s námi obávat," ujistila jsem mamku a nasedla jsem do auta za Katkou. Pozdravila jsem její mamku a nadšeně jsem si sedla vedlé svý kamarádky.

Pokračování příště ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 28. srpna 2011 v 23:41 | Reagovat

♥ úžasné ♥ chci další díl :-**

2 Sabí Sabí | Web | 29. srpna 2011 v 12:53 | Reagovat

Páni, je to hrozně dokonalé ;-* ♥♥ jinak, určitě se s ním setká ;DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama