Hey pocem bejbe (3)

29. srpna 2011 v 15:11 | LebenSphase |  Hey pocem beybe

Ta hodina jak naschvál ubíhala velmi pomalu. Za tu hodinu jsem si v hlavě stihl promítnout všechny krásné chvíle s Nikolou a to mě dostalo ke dnu ještě víc než jsem byl. Nevím kdy jsem naposledy brečel, vlastně si nepamatuji, že bych někdy brečel. Už od malého dítěte jsem byl velmi silné dítě, ale před slzami kvůli zlomenému srdci se utect nedá ...

Nakonec jsem se dočkal a už jsem stal s Radimem pod naším místě.
,,Kolik za to chceš brácho?" ptál jsem se a v ruce jsem drtil několik papírovek.
,,Co blázníš? Jsi má rodina po tobě nic nechci." odmítl Radim peníze.
,,Zahulím si s tebou, pokecáme jako za starých časů a bez peněz," mě se to, ale nelíbilo. Kšeft je kšeft. Chtěl jsem zaplatit.
,,Víš co? Tak jdi koupit radši nějaký chlast," namítnul Radim. Nechal jsem Radima ať zatím nabije sklo a já jsem do nejbližšího obchodu skočil pro dvě slivovice.
,,A 18 bylo?" Zeptala se mě stará pání a dívala se na mě velmi krutým výrazem.
,,To si pište, že nebylo," řekl jsem. Ta ale vzala flašky a chtěla je vrátit zpátky.
,,Já to nikomu nepovím," začal jsem jí přemlouvat.
,,Ale já jo. Kde bydlíš?" Začala po mě řvát.
,,Co vám do toho je? Snad nechcete dojít za mojí matkou?" začal jsem se smát protože mě tahle situace opravdu velmi rozesmála.
,,To si piš že zajdu, aby věděla koho to vlastně vychovala," rozkřičela se prodavačka přes celou prodejnu až se otáčely zakázníci co byli úplně vzadu.
,,Řekl bych, že když si mě pořád každému chválí jaký jsem v posteli tak si asi moc nestěžuje na to jak mě vychovala," řekl jsem jí a všichni v prodejně ztichli. Prodavačka na místě zezelenala jak jablko a posadila se zpátky na místo.
,,Prosím?" řekla a nechápavě na mě koulila oči.
,,Copak paní? Incest vám nic neříká?" Radim, který právě přišel do obchodu a slyšel poslední dvě věty se skácel na zem smíchy.
,,No ... to...a-ale...," začala mi tam koktat. Nebyla schopná slov.
,,Co Liborku? Neprodá ti chlast? Nevadí. Však my si to užijem i bez něho. Sice nás bude trochu bolet prdel, ten chlast to měl totiž zmírnit, ale když spolu žijeme tak si musíme zvykat na gay sex bez chlastu," řekl Radim a objal mě kolem ramen.
,,Vemte si ty flašky a vypadněte!" Zařvala prodavačka, s Radimem jsme pobrali každý jeden flašku a vypadli jsme z obchodu.
O půl hodiny později jsme seděli u splavu a jak dva puberťaci jsme se stále smáli té prodavčce, která nám žrala každé slovo co jsme řekly.
,,Tak si připijem ne? Na naše zadky," řekl Radim a dál se do smíchu. Domů jsem přišel opět nalitý jak prase a ze dveří mi hned přiletěla facka.

Pokračování příště ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sabí Sabí | Web | 1. září 2011 v 19:46 | Reagovat

Páni, to je dokonalé. Kdo to asi bude, že by NIkol? 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama