Hey pocem bejbe (1)

12. srpna 2011 v 15:30 | LebenSphase |  Hey pocem beybe
Rap, hulení, sex a Nikola. Moje každodenní aktivita, součást života. Tak už to je půl roku a další půl rok zřejmě bude. Jmenuju se Libor, ale všichni mě znají pod přezdívkou Frezz. Už od svých 13ti let rapuju. Mé texty? Co na srdci to na jazyku, s ničím se neštvu. Neřeším ani haters, kteří mě za rohem pomlouvají, ale když mě potkají, tak nejsou schopni se mi podívat do oči. Jsem pánem svého rapu a ti co na mě kašlou, mám tak někde.

S ganjou jedu teprve jeden rok. Je to taková moje zábava, při které se mi vždycky uleví a vidím svět trochu jinak. Taky tak řeším hádky s Nikolou. Je to moje holka s kterou jsem už půl roku. Miluju jí a myslím si, že jí to dobře dokazuju, ale z její strany mám takový pocit, že to semnou někdy nemyslí vážně, že mě má jako ozdobu. Vždyť to je pořád: Já chodím s Frezzem, Jo Frezz rapez z Ostravy můj kluk a pořád dokola. Ale aspoň mám sex a kolikrát, klidně i denně chci. Takže si nemám na co stěžovat. Přeživám z jednoho dne na druhý.
,,Jdeš zase rapovat?" hučí do mě naštvaně Nikola.
,,Však víš že musím. Mám to se Seregou už hodně dlouho domluvené, nemůžu to zrušit," vysvětlil jsem jí a chtěl jsem jí dát pusu. Ona mě ale od sebe odstrčila.
,,Když je ti nahravácí studio milejší než já, tak jdi, ale už se nevracej!" Křikla na mě a zapalila si cigaretu. Sedl jsem si vedle ní. Musel jsem sice už jít, ale nechtěl jsem odcházet, když jsme v polovině hádce.
,,Tak pojď semnou ne? Jenom něco nahraju a pak můžeme jít třeba do kina, nebo si zajdeme někam na jídlo," Nikola jenom protočila panenky.
,,Jistě, jsi lovatý a myslísš si, že nějaký debilní film spraví náš spackaný vztah?" timhle mě dostala. Nahlas jsem povzdechl.
,,Nemám čas tě tady přemlouvat, buď jsi zůstaň doma a trucuj a nebo nalaď dobrou náladu a pojeď semnou," Nikola ale dál seděla a v klidu kouřila. Zvedl jsem se, neřekl jsem jí ani ahoj a odešel jsem.
Když jsem nahrával track Važ si toho co máš, byl jsem naprosto bez nálady. Pořád jsem myslel na Nikolu a na to její chování. Vím, že mi něco tají, že není něco v pořádku. Mého chování si všiml Serega, který mě o přestávce vytáhl na balkon na cigaretu.
,,Libore co s tebou dneska je? Neříkej, že tě to nebaví?" ptál se mě Serega.
,,Ale..nejde o rap, jde o Nikolu." Povzdechl jsem si a dál jsem si cígo.
,,Ty víš jaký mám na ní názor a ten rozhodně nezměním," jo jaký má na ní názor vím moc dobře. Už od začátku co jí zná je to pro něho namyšlená kráva, která neví co je to chování a když není nic podle ní dokáže být pěkně hnusná.
,,Divím se, že s ní pořád jsi. Tolik holek tě chce a fakt krásných a ty jsi s takovou blbkou," nechápavě vrtěl hlavou a potáhnul si.
,,Jsem zamilovaný," přiznal jsem se mu, ikdyž vím, že tohle slyšet nechtěl.
,,Libore, Libore, kdy dostaneš rozum," mrkl na mě.
Domů jsem přišel až nějak o půl třetí ráno. Když nechtěla jít Nikola do kina, tak jsem šel se Seregou do hospody na pár piv. Šel jsem do kuchyně pořádně se napít něčeho normálního než alkoholu.
,,Ty ještě nespíš?" zeptal jsem se mamky, která rozsvítila světlo a šla se taky na pít.
,,Celou dobu jsem čekala na tebe," řekla rozespale.
,,Proč? Mohla jsi mi zavolat," řekl jsem nechápavě a sundal jsem si mikinu. Doma jako obvykle bylo šílené vedro.
,,Co jste si udělali s Nikolkou?" protočil jsem panenky. Takhle to dopadne vždycky. Máma si Nikolu hodně oblíbila a někdy mi dokonce připadá, že jí má radši než mě. Jakákoliv hádka, nebo nějaký menší problém, Nikola mamce hned vykecala a vždycky jsem byl nejhorší já.
,,Mami je pozdě ráno, opravdu nemám náladu teďkom řešit Nikolu," řekl jsem jí a odešel jsem do svýho pokoje. Mamka se ale nenechala odbýt.
,,Tak to teda ne, ty si teďkom sedneš a všechno mi povíš. Ta holka tě má ráda a ty s ní zacházíš jak s nějakým hadrem," začala po mě řvát jak po malém spratkovi, který přinesl domů z testu za pět do kterého se udájně celý den učil a přítom se flákal někde venku.
,,Mami prosimtě neřvi a nech mě být," řekl jsem a lehl jsem si."
,,Dokud se Nikolce neomluvíš, tak budeš mít zaracha!" řekla a praskla mi dveřmi. Lehl jsem si na bok a spal jsem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 tez-z tez-z | Web | 12. srpna 2011 v 18:19 | Reagovat

Je to dobrý.:)

2 Sabí ;) Sabí ;) | Web | 13. srpna 2011 v 14:07 | Reagovat

Týjo, tak to je teda dokonalé, opravdu.. ;-)

3 KIRAvask KIRAvask | E-mail | Web | 2. července 2018 v 17:36 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to the strengthening of negative tendencies feeding and the breath baby, formed hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special exercises so that water does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet better put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/why-do-you-have-swollen-feet-after-pregnancy>swollen feet after pregnancy</a>

4 MirkaDyek MirkaDyek | E-mail | Web | 21. července 2018 v 13:17 | Reagovat

Peels can help to escape from the greater part old changes of the skin layer. Procedures effective at any age, adapted for skin layer of any species. After non-traumatic peeling disappear small wrinkles, skin becomes young, smooth. Regeneration – three days. The middle peeling beautifully struggles wrinkles (expression, age, smoothing minor pits, removes freckles.
Recovery – seven days. Profound peeling doing in the beauty medical facilities. This is maximum effective procedure, but requires long term rehabilitation – about one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel-before-and-after>chemical skin peel before and after</a>

5 Kulniny Kulniny | E-mail | Web | Pátek v 4:25 | Reagovat

Lump armpit brings discomfort, pulls. to Carry trip doctor cannot be. Seal under the muscle cavity may become cancer illness. However often it is consequence excessive use deodorants, violation rules personal hygiene, excessive sweating. Redness causes a close blouse, contaminated razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small lump under armpit</a>  
Pain under the arm, inflammation, lump becoming warm? This is the ulcer that should operated on, after that take medications. First treat ointments, anti-inflammatory drugs. When the ailment switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama