Damn Life (2)

17. srpna 2011 v 13:57 | LebenSphase |  Damn Life
Celý den jsem pak prospala. Nevšimla jsem si že přišel brácha domů s kámošem, ani to že mi několikrát Mary volala a ani že mě nevzbudil taťka, který přišel domů a hádal se po telefonu se šéfem. Přišla jsem do kuchyně o půl šesté, táta tam stál u plotny a dělal lívance.


,,Dáš si?" podívala jsem se přes jeho rameno na stav lívancu a přikývla jsem. Pak jsem si šla napustit vodu do varné konvice a nachystala jsem si kávu.
,,Tak na večer kávu?" ptál se nechápavě táta.
,,Spala jsem celý den a díky toho jsem si neudělala referát do školy tak na tom budu pracovat večer," dochystala jsem si kávu, táta udělal skvělé lívance, skočila jsem si do večerky ještě pro cígarka a energy drink a přesně v 10 hodin večer jsem zasedla na notebook a dělala jsem referát o irských, duchařských historkách. Vždycky když jsem měla husí kůži, nebo divný pocit, pustila jsem si svojí oblíbenou hudbu, dala jsem si na balkoně cígo a pokračovala jsem ve psaní dál. Až ve tři ráno jsem to konečně měla hotové a zalehla jsem do postele.
Když mi budík začal zvonit o půl sedmé vůbec se mi nechtělo vstávat. Nachystala jsem vodu abych si mohla udělat kávu a zatím jsem zapínala počítač abych si mohla vytisknout referát. Referát se tiskl a já jsem si zatím nachystala svačinu do školy a snídání i pro bráchu. Vytiskla jsem dohromady tři papíry a ještě jsem zkontrolovala mail. Potom jsem šla vzbudit Marka. Posnídala jsem a pak jsem dalších dvacet minut strávila v koupelně. O půl osmé už jsem byla připravená vyrazit do školy. Mary už mě čekala dole a četla si nějaký časopis.
,,Co ten referát? Hotový?" ukázala jsem jí co jsem dneska v noci dala dohromady a ona mě uznale pochválila.
,,Máš to lepší než já," vyplázla na mě jazyk. Po cestě do školy jsem se stavila ještě pro energy drink a pak jsem si už vesele mířila do třídy. Před třídou jsem potkala Danka.
,,Ahoj, to ti posílá Mirek," řekl a podal mi dopis.
,,Vyhoď ho," řekla jsem mu a odešla jsem do třídy.
Čas se vlekl jak pomalu a jak naschvál nám dneska odpadl český jazyk tak jsem zbytečně seděla do tří rána u referátu. Po škole na mě čekala moje nejlepší kamarádka Lucka a byla i s Klaudii.
,,Překvápko," zařvali na mě sborově jak jsem vyšla ze školy a taky že to pro mě bylo překvapení a velmi milé.
,,Co tu děláte?" Objala jsem je a už jsem si to s něma vykračovala směr Bělský les.
,,Dlouho jsme tě neviděli, tak jsme si na netu zjistili v kolik dneska končíš a šly jsme tě čekat," Šly jsme se projít do lesa a nakonec jsme se zastavily i do Dakoty na colu.
,,Tak co? Jak to zvládáš?" Zeptala se mě Lucka jak Klaudie odešla na záchod.
,,Hrozně, ten kluk mi pořád nenechá pokoj a já už nevím co mám dělat," protočila jsem panenky a napila jsem se coly.
,,Příští týden jsou podzimní prázdniny a já odjíždím s našima na Bečvy. Nechceš jet s námi? Aspoň příjdeš na jiné myšlenky," tenhle nápad se mi velmi líbil, tak jsem ho hned večer sdělila mamce i taťkovi a oba dva souhlasili.

Pokračování příště ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucy Depp Lucy Depp | Web | 17. srpna 2011 v 22:29 | Reagovat

CHCI DALŠÍ DÍÍÍL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2 Sabí Sabí | Web | 29. srpna 2011 v 12:47 | Reagovat

Těším se na další díl, páni.. co se tam stane :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama